Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Donki Hóte #76 üzenetére

    "Szóval ha a vevő nem akar ... " - OK, értem, amit írsz. Ez is egy nézőpont. Én inkább arra szerettem volna utalni, hogy nekik tényleg van kicsi, közepes és nagy méretű készülékük. Android vonalon pedig csak nagy van és k. nagy.
    A hajtogatható telefonokat hagyjuk. A bővíthetőség jó dolog, én is szeretném, de ma már kezd kikopni. Tényleg, mihez is kell(ene) a nagy háttértár? Zene? A többség már stream-el. Videók, fényképek? Előbbihez azért nem árt(ana) a gyors háttértár, mindkettőhöz pedig a megbízhatóság (a SD-kártyák valahogy gyakrabban mennek tönkre, mint a belső memóriák). Sokan képesek a több-százezer forintos telefonjukba a leggagyibb minőségű kártyát beletenni, aztán megy az értetlenkedés mikor "elszállnak" a cicás képek.

    " ... nem akar FHD+ felbontásnál nagyobb felbontású kijelzőt, nem akar FM rádiót ... "
    Réteg igények, ill. az FM rádiót én már meg sem említeném akkor mikor a többség TWS fülest használ.

    Mondok / kérdezek mást: szerinted mi lenne, ha egy almás cucc így viselkedne a stresszteszten, mint ez a Mi 12. Megmondom világbotrány. És erre már azt sem lehet mondani, hogy ahhoz képest amit tud, nem drága.

    Ja, és a félreértések elkerülése végett: nagyon-nagyon nem szeretnék almás cuccot venni, vagyis szurkolok az Android-nak, de ez amit az utóbbi 2-3 évben (vagy még régebb óta) van, elszomorító.

Új hozzászólás Aktív témák