Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz Kansas #253 üzenetére

    Perszepersze, egyébként 525$ lenne a gép :D Pont ugyanigy 499$ lenne, benyelték volna a többletet, ha muszáj lett volna.

    A bolti áras slotos ssd mellé mutatnál forrasztott pcie v4 ssd árakat? csak hogy lássuk, kb mennyivel olcsóbb :D

    A ps5ben van egy slot, amibe beteszed a gyors pcie v4 ssd-t és 1:1 ugyan azt kapod, mint a forrasztotton. Nem fog pókember megakadni a levegőben, ha nem gyáriról játszol.
    Tehát: ugyanolyan gyors, csak slotban. Pár dollárt tudott a forrasztással nyerni a sony éshát be is húzta :( ( ...de ha tönkremegy az ssd és neked uj gépet kell venned 3-5-7 év múlva, az sem tragédia - NEKIK :D )

    Notikban sem véletlen forrasztanak mamár cput, ssdt, ramot... :(

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • Chaser

    titán

    válasz Kansas #253 üzenetére

    kérlek szépen alzán kb két héttel ezelőttig 70e ft a gb és corsair megoldása is
    de ez egy db-os ár, nem csillió' darabos, ha esetleg ez is kimaradt volna a matekból
    a pcie gen3 is brutál gyors, nem vettem észre a 970 evo-n valahogy a csiga effektet, azt meg hadd ne mondjam mennyiért vettem egy másodikat pár napja
    csak a "forrasztva" gyorsabb elméletedre reagáltam
    és a telefonos hasonlatra, ami leginkább megmosolyogtató egy konzol "adat igényéhez" képest
    mondjuk nekem oly mindegy az is, ha majd tömegesen döglenek az ssd-k bennük
    ha én veszek bármit ilyen értékben csak garosat, és csak addig tartom meg amíg még van rá legalább 3 hónap, oszt' ha meg akar dögleni benne valami gögöljön meg annál aki ilyennel szeret rizikózni :)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák