Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    Az új Forzákban (sőt valahol még láttam, de most nem emlékszem hol) a leaderboardon és a rankingon meg lehet nézni ki mivel játszott, kontrollerrel vagy kormánnyal.

    Nem multizom, ezért nem tudom, hogy van-e ilyen lehetőség (ez alapján nem lehet túl bonyolult) de valami olyasmi is rémlik, hogy külön lehet játékot indítani ezek megkötésével (controller only, wheel only, mixed.)

    Szerintem ilyesmire lehet számítani a jövőben csak egér + bill vs controller dologban is.

    A natív támogatás mindenféleképpen jó dolog, de ettől a Xim problémát nem oldja meg, hiszen a stathuszároknak nagy pofon lesz, hogy egy natív egér + bill kombó jobb mint a Xim, ezért ők úgyis a kontrolleres brigád ellen akarnak tovább nyomulni majd. Kiváncsi vagyok erre lép-e majd az MS valamit.

    2 fajta ember használ jelenleg egér+bill kombót konzolon:

    - Aki jobban szeret egérrel játszani és megteheti, hogy az asztalánál ott legyen a box - Ők boldogok lesznek, jobb támogatást kapnak, kevesebb kínlódás lesz majd a játékokkal

    - És a stathuszárok, akik másképpen nem tudnak érvényesülni, ők valószínűleg szívják majd a fogukat, főleg ha az MS lép valamit végre az emulátorok ellen, különben maradnak majd ezek a pistikék a controlleres ligában, és semmi sem fog változni.

    Én kiváncsian várom, hiszen natív egér+bill támogatás mellett jöhetnek olyan játékok is konzolra, amelyekhez kevés volt a kontroller. Meglátjuk mi lesz.

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák