Új hozzászólás Aktív témák

  • #71043776

    törölt tag

    válasz Anaren91 #41 üzenetére

    Kb. egy hete már elmondtad ugyanezt, én meg válaszoltam, de nem reagáltál. Bemásolom egy részét: "ha megnézed, hogy mikor jelentek meg az újabb generációk, akkor max. kihúzni tudtad 10 évig. Például a PS1, PS2 és a PS3 között 6 év telt el. Az előző generáció végén meg már meglátszott a konzolok kora, gyenge grafika, instabil és alacsony framerate, butított játékmenet. Ha erre vágysz, akkor a mostaniakkal is megteheted majd." Erre csak ezt tudom mondani. Sem a Pro, sem az X nem kötelező.

    "egyen perifériákkal, egyenlő esélyekkel"
    A kezdetektől fogva vannak külön kontrollerek, ezt nem is értem, hogy honnan szeded. Nem csak NES-re, de még Atarira is. Most is vannak, PS4-re van 125£-os Razer kontroller is. Némelyikkel könnyebb lőni, vagy célozni.

    Nem "kínjukban hasalnak be", hanem olyan szolgáltatásokat nyújtanak, amiket a Sony nem. Most annyi lesz a különbség, hogy míg a PS-en továbbra is minden egeres kontrolleresként fog látszani, Xbox-on a fejlesztők megoldhatják, hogy külön játszhassanak, kiemelve az egeret, elkülönítve őket a többiektől vagy a segítségek kikapcsolásával egyenlő szintre hozhatják a játékosokat. Ilyesmi. Bár elvileg ezt a Sony sem akadályozza.

    "144 Hz el meg Freesyncel meg fasz tudja milyen, átlag konzolos számára haszontalan "
    Ez ismerős, anno ugyanez ment a 30 FPS-ről is (még mikor terjedt a "24 FPS-nél többet nem látsz"), meg a 720p-ről. Mert a játékmenet mindenek felett, még a PS2-es grafika is elég. Most az 1080p 30 FPS a bőven elég, a 4K 60 FPS meg felesleges. A PS5-nél mi lesz? Mit ne támogasson éppen aktuálisan a konzol, hogy ne legyen szerinted hülyeség? Vagy konzolhoz vegyünk tévét is? A Pro miatt miért nem kritizálod a Sony-t?

    Nincsenek összelegózható konzolok, egeresek ellen most is játszol, legfeljebb nem tudsz róla, és most sem kell évente konzolra költeni, az Xbox One S és a PS4 Slim is elég lesz a továbbiakban. Honnan szeded ezeket?

    mike1334: Biztosan vannak itt részvényesek, mert nem csak az Xboxos híreknél megy a Sony a barátunk egy-egy epizódja, de a PC-s híreknél is néha... :)

Új hozzászólás Aktív témák