Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz Xaels #12 üzenetére

    A gond csak az, hogy ez a "F2P vacak" szépen kettéhugyozz@ jóformán az összes AAA fizetős címet ...

    Próbáltam pár éve, nem tetszett, de amit most csináltak belőle, az mutathatna irányt az összes fejleszőnek (Bungi, neked főleg...)

    A Destiny eddig megjelent részei mellé odateszed mondjuk, akkor kiderül mekkora "vacak" is valójában.

    @Solten: Érdekes, szerintem a WoT például messze kényelmesebb kontrollerrel, és ott ugye nem is jön ki annyira az egér előnye.

    @joey04: Nem olyan nehéz az. Az emulátor HW-ek a kontrolleren keresztül kommunikáltak, ezért nem lehetett egyszerűen megoldani.

    Viszont ha az Xbox külön hardverként fogja kezelni az egeret (Mint pl. a kormányokat, és ez teljesen logikus lépés lenne), akkor marha egyszerű lenne. Forzákban is ott van a leaderboardon, hogy melyik időt mivel futották, kontrollerrel vagy kormánnyal, ugyanezt simán meg lehetne oldani egérre is, és akkor már ott is lenne, hogy simán lehet úgy szervert konfigurálni, hogy melyik vezérlőt engedje használni. Ez persze a fejlesztőkön múlik majd.

    ----

    Azon kevesek közé tartozom, aki csak konzolon játszik, és kontrollerrel, pedig van otthon egerem is hozzá. NEKEM nemes egyszerűséggel nem ér annyit az egér kényelmetlensége, mint amekkora előnyt hozna a "statjaimban". Elég öreg vagyok, hogy a kényelmet részesítsem előnyben, ne a statokat, de azért mindkét oldalt megértem.

    A xim-et és társait, amit mindenki imád "jogtalan előnyként" és csalásként aposztrofálni, én nem tartom "jogtalan" előnynek, mert egy bármikor bárki által legálisan megvásárolható 40-60-ezres célharver az minden, csak nem "jogtalan". Nagyon kívácsni leszek azokra a stathuszárokra, akik eddig teli szájjal bőgtek az egerezés ellen, ha már nem úri hobbi lesz, soktízezerért, hanem egy 50 forintos egérrel is lehet majd játszani, akkor vajon mit fognak lépni?

    Vagy ha minden pistike egerészni fog, akkor vajon a hozzám hasonlókkal mi lesz (Ha nem lehet majd elszeparálni a népeket), akik nem is szeretnének, vagy nem tudnak egérrel játszani?

    Kiváncsian várom a fejleményeket. Egér van, Xbox van, Insider van :)

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák