Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdeirem

    csendes tag

    Hát ez valami egészen epikus, hogy az emberek mennyire nekirontanak az X1-nek, nem látni mást a fórumokon, hogy "köcsög XBOX és mennyire király a PS4" ez csak szerintem félelmetes!?

    Lassan minden fórum tele lesz PS4 zombikkal, ami szerintem sokkal szomorúbb, mint szidni az XBOX-ot a hibái miatt, főleg annak tudatában, hogy a legtöbb ilyen "zombi" csak azért szajkózza ezeket - birka módjára - mert a tömeg is ezt mondja.

    Szerintem az X1 is egy teljesen korrekt konzol lesz, vannak hibái, de azért nem kéne úgy beállítani, mintha a sátán játékszere lenne.

    Egyébként nem is értem, hogy az embereknek ezzel a featurerel mi lehet a bajuk... Szerintem sokkal kulturáltabb megoldás, mint az előző generációnál, ahol szimplán csak tönkrementek a konzolok, aztán következő bekapcsoláskor csak a ledek világítottak, jelezve, hogy "hülye voltál fiam és mér megint úgy játszottál, hogy a tábortűz mellé raktad a konzolt egy takaróba csomagolva..."

    A melegedés egy processzornál szerintem meg természetes dolog, mivel így működnek, ha ezt valaki nem bírja elfogadni akkor játsszon fakockákkal a téren, azok legalább 200-250 fokig bírják a hőt... :)

    "...sosem tudhatod meg, mit lát egy kutya, amíg képessé nem válsz túllépni önnön emberségeden..." - Coelho von Nietzsche

Új hozzászólás Aktív témák