Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    Állítólag nem lesz kompatibilis az x360 játékokkal, illetve a használt játékok ellen is fellép a microsoft. Engem a második érint érzékenyebben, mivel egy konzolos játék 30%-al drágább mint pc-s társa (pc-n meg gyorsabban is csökken az ár, vagy akciózzák pl steamen). Amennyiben évi 6-7 darab eredeti játékkal számolunk ami alatt nem is érdemes konzolt venni szerintem akkor az évi 20 ezer forintos árkülönbözet a játékokra nézve a két platform között. A live! majd kiderül hogy marad-e előfizetéses ha igen akkor évi 30 ezer forintos különbözetről beszélünk alsó hangon. Kérdés mennyire szaladnak elébe a pc-k teljesítményének. Meg mennyi exkluzív lesz. Egyelőre a ps4-ről sem tudunk sokat, de én nem vagyok elámulva azért egyik konzoltól sem, de az még picit szimpatikusabb. Persze a Forza az Forza hogy a fene egye meg.

    A külsővel nincs gond, de kicsit rideg egy kedves nappaliba szerintem, ráadásul a rácsozott borítás nem épp a tisztíthatóságról híres, márpedig feketén hamar látszódik a por.

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz he7edik. #211 üzenetére

    Ez úgy hülyeség ahogy van. Akkor x360 miért tudta azt amit a win alapokkal? Pont azt a részét spécizted ki magadnak amiben nem hinném hogy gondja lenne a konzolnak. Egyelőre az is kérdéses hogy a ps4-ben rejlő (én is ezzel szimpatizálok) plusz erőt hogyan használják ki? Sony nem erős a software oldalon, ráadásul most kvázi egy pc hardware os-t kell összehoznia, majd pont abban fog a microsoft gyengébbet alkotni. :U

  • Peat;)

    veterán

    válasz he7edik. #219 üzenetére

    És te miben látod annak előremutatottságát a játékokat tekintve? Mert én nem láttam semmi előnyét ezidáig, ez nem jelenti azt hogy nem lesz fordulat, de hogy idáig nem történt ilyen az ziher. Pláne ps4 kapcsán? Fejlesztő vagy? Egyértelmű régimódi windows fika volt a hozzászólásod, semmi szükség rá. Ott a használt játék probléma, a szerintem rideg külső (több éven át ez azért nem egy nappaliba való szörnyeteg), a kialakítása miatti állandó koszolódás (lásd termékfotók), kinect marhaság. Van elég baja te meg megtaláltad azt ami lehet hogy előnye lesz, de jelentős hátránya borítékolható hogy nem.

    Ami engem érdekel igazán az új játékok ára lesz még. Gondolom ugyanolyan árazást fognak használni a két konzolnál, de ha emelik az árakat(dollárban értem) akkor engem elfelejthetnek. Már így is félkész játékokat gyártanak és a dlc-re hagyják a többit.

    227: és a ps4-nél termelni fogja a memóriát az OS? Egy olyan dolgot szólsz le aminek az elődje vastagon bizonyított az x360 esetében a gyakorlatban. Talán itt is meg kellene várni a gyakorlatot.

    229: linkelnéd a listát? Nekem is a ps4 a szimpatikusabb gép, de ez már a másig véglet amit te művelsz.

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz dezz #327 üzenetére

    Én a processzoron meglepődtem, nem úgy volt hogy az is AMD lesz? Ez azért lehet érdekes, mert azért az AMD jaguar cpu önmagában nem egy acélos fajzat, még úgy sem ha 8 van belőle. De én azt hittem ugyanez megy xboxba is...vagy csak a tábla a rossz.

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz dezz #334 üzenetére

    Kár, legalább itt lett volna egy kis változatosság. Én nagyon sajnálom hogy a részletek megismerése után elég pontosan lehet tudni majd a két konzol egymáshoz viszonyított erejét. Valahogy mindig adott egy érdekes vonalat az adott konzolgenerációban a különböző megközelítések elemzése, úgymond adott egy ismeretlen tényezőt. Itt sajnos nincs min filozofálni majd, ráadásul mi sem járunk jobban, sőt. A játék árak nyilván maradnak magasak (ha nem tovább emelik), de előbb utóbb jönnek a szigorítások is a használtakra. Az online játék meg majd kiderül pénzbe kerül-e. Tehát én még nem látom ez nekünk miért jó hogy kvázi azonnal multicímeket fejlesztenek. Az exkluzívok is kíváncsi vagyok meddig lesznek exkluzívok, mi a fenének maradjanak azok ha minimális munka kell hogy a másikon is fusson. Meg számomra kissé furán hat, hogy van egy majdnem ugyanolyan gépem de én mégsem játszhatok god of wart/ vagy forza-t, csak mert így döntöttek.

Új hozzászólás Aktív témák