Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    Állítólag nem lesz kompatibilis az x360 játékokkal, illetve a használt játékok ellen is fellép a microsoft. Engem a második érint érzékenyebben, mivel egy konzolos játék 30%-al drágább mint pc-s társa (pc-n meg gyorsabban is csökken az ár, vagy akciózzák pl steamen). Amennyiben évi 6-7 darab eredeti játékkal számolunk ami alatt nem is érdemes konzolt venni szerintem akkor az évi 20 ezer forintos árkülönbözet a játékokra nézve a két platform között. A live! majd kiderül hogy marad-e előfizetéses ha igen akkor évi 30 ezer forintos különbözetről beszélünk alsó hangon. Kérdés mennyire szaladnak elébe a pc-k teljesítményének. Meg mennyi exkluzív lesz. Egyelőre a ps4-ről sem tudunk sokat, de én nem vagyok elámulva azért egyik konzoltól sem, de az még picit szimpatikusabb. Persze a Forza az Forza hogy a fene egye meg.

    A külsővel nincs gond, de kicsit rideg egy kedves nappaliba szerintem, ráadásul a rácsozott borítás nem épp a tisztíthatóságról híres, márpedig feketén hamar látszódik a por.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák