Hirdetés

2019. július 22., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Dilikutya

Dilikutya
(PH! félisten)

Ismerve az események végkifejletét, a túlélő játék erős túlzás szerintem. :) Ha mégis túléli valaki, az gáz. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2) szupermacs válasza Dilikutya (#1) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)

És a videóból se tudtam meg semmit. :(

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#3) oriic válasza szupermacs (#2) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

A videó az Xbox-os bejelentésről szól, ha maga a játék érdekel linkelve van a teszt a hírben. :) [link]

Live-Die-Respawn

(#4) szupermacs válasza oriic (#3) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)

Köszi! :R

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#5) SunMount3r

SunMount3r
(PH! kedvence)

A Steam adatlapján nagyon kedvező (nekem) a minimum gépigény, mert elvileg még épp elég lenne hozzá a masinám, de hiába húztam benne mindent a minimumra, úgy szaggat mint Rozi néni a a derelyét. :(

De olvastam, hogy még sokkal erősebb gépekkel is vannak performance problémái... Kár érte...

[ Szerkesztve ]

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#6) #41133696

(törölt tag)

A Dyatlov incidensről természetesen hallottam, de erről a játékról most először :)

(#7) - = Zk = -

- = Zk = -
(PH! félisten)

a film nagyon adta....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#8) SunMount3r válasza - = Zk = - (#7) üzenetére

SunMount3r
(PH! kedvence)

A The Dyatlov Pass Incident-re gondolsz?! Mert az nem volt rossz, de az is csak egy adaptáció, ráadásul elég egyéni, szélsőséges irányba elvitt dolog... Kicsit "Hollywoodi" is lett. Aztán ki tudja mi történ valójában...

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#9) #41133696 válasza SunMount3r (#8) üzenetére

(törölt tag)

(#10) Csapoati válasza - = Zk = - (#7) üzenetére

Csapoati
(PH! félisten)

Pedig itt a Gamepodon is volt róla teszt.

Szerk.: #6-ra válaszoltam.

[ Szerkesztve ]

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.