Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    Nagyon köszönöm az írást! Személy szerint már rég kerestem egy csak kimondottan X360 Kontrollerel foglalkozó fórumot, hogy olvashassak személyes beszámolókat,,de nem nagyon találtam...rég óta tervezek egy ilyet vásárolni vezeték nélküli kiadásban! Én is azt olvastam mindenhol hogy ez A KONTROLLER! Bárhol bármilyen gamepadrol olvasok, még a "felső kategóriában" is mindenhol ehez hasonlitják a többit...(kivéve a "vér-PS-rajongókat)azt hiszem ez mindent elmond róla...valszeg ezért is nincs topic neki,,illetve fórum, mert aki ezt megveszi az használja nagy megelégedéssel...és slussz...valszeg nincs nagyon róla mit beszélni,,,,nekem persze mégis jól esett ez a megnyugtató irás...
    és igen egyre jobban törnek be a konzol portolások Pc-re...kivül nézetes(TPS :F ) mászka játékok stb...ezek nekem mind tetszettek tetszenek,,ezeket mind sokkal jobb ilyennel nyomni...
    Köszi még 1*
    Ui: Talán egy FPS-t is kipróbálhatnál egy következő tesztben,,,hogyan is viselkedik egy ilyen...mert bár tudom perverz a gondolat,,de én valszeg ha végre rászánom magam és megveszem,akkor szeretném arra is használni...még ha olyan perverz is.... :U

  • twine

    addikt

    válasz katt777 #19 üzenetére

    "Hajrá, fogyasztók, akik mindent megesztek"

    Ugyanaz a fogyasztó vagy ugyanabban a szemétkupacban,,csak te szereted jártatni ez ellen a szádat...de értelmetlen hülyeségeket hordasz csak össze amikor a rendszer ellen beszélsz folyton! Egyszer majd csak felnősz, és rájössz, a világ máshogy működik, és majd nem ölsz bele ekkora energiákat a lázadozásba, mert meglátod a te torkodon is ugyanazt a szart nyomják le mint a többiekén! Ja hogy te nem gamepadot veszel hanem Vga-t? Ja hogy DX9-re is lehetne brutál garfikát elképesztő sebességen fejleszteni,,,ja hogy te mégis megveszed az uj zsugát? MIért is? Mert azt nyomják le a torkodon...mégsem szól be neked senki...mert mindenki ugyanazon a szarkupacon él...majd ha elutazol Dél-Borneóba, és hangyákon fogsz élni...akkor elhiszem neked hogy te külömb vagy bárkinél,,mert te tudatos fogyaszó vagy, és nem a rendszer irányit....addig nem....ugyanaz az irányitott robot vagy, mit bárki más a kelleténél kicsit nagyobb szájjal...
    Épp elég lett volna annyi, hogy te nem érzel affinitást efféle cuccokra mert neked nem jön be...nem,, te ehelyett még a felhasználóikat is elkezdted savazni....
    Ezt azért soknak tartom..... :(((

    [ Szerkesztve ]

  • twine

    addikt

    válasz katt777 #26 üzenetére

    ...látod épp a tükör a lényeg! De sajnos nem látod...hidd el, épp eleget ülök pszichológia órákon(ráadásul nem is azért mert muszáj) ahhoz, hogy én is lássam miről beszélgetünk!
    A VGA-s "melléfogásomról" egy viccel válaszolnék neked:
    "Egy menedzser száll léghajójával a kietlen táj felett, eltévedt.
    Megpillant egy embert, lekiált neki:
    - Meg tudná mondani, hogy hol vagyok?
    - Ön, kedves uram, egy léghajóban utazik.
    - Fogadjunk, hogy maga informatikus - förmed rá a menedzser.
    - Miből gondolja?
    - Pontos választ adott, de mégsem tudok vele semmit sem kezdeni...
    - Fogadjunk, hogy maga pedig menedzser!
    - Ezt honnan találta ki?
    - Nem tudja, merre tart, hol van most, pontatlan kérdéseket tesz fel nekem, és a végén én vagyok a hibás"
    Nálad tippelnék az Informatikára ;] Mert bár a válasz pontos volt, a szociológiai "felkészültséged" mégsem engedte láttatni veled a lényeget...vagy ha mégis...akkor viszont jön a tükör, amibe nem tudtál belenézni! De azért elmagyarázom...mit érdekel engem hogy mi miatt vettél új zsugát....a lényeg hogy újat vettél és nem a régit használod...pedig az sem sokkal rosszabb...de lehet ismét melléfogok és te befektetésnek vetted a kártyát... ;] Pont azt, amit a legjobban erőltetnek rád...ezért aztán "valóban külöNbözőek" a viselkedési formáink! Befejeztem.....
    Üdv
    Twine

  • twine

    addikt

    válasz katt777 #50 üzenetére

    Katt az Isten higgyünk benne! Pszichológust reggelire :C :C :C
    Látom én, azért is hagyom abba....beteg vagy nem vitás...a gyógyítás, pedig nem az én feladatom! Állandó bizonyítási kényszered van, amit nem nagyon tudsz leküzdeni...pontosabban le sem tudsz küzdeni...amikor pedig mégis nyilvánosan hátrányba kerülsz,,akkor gyorsan eltűnsz...duzzogsz,,mérgelődsz....látom én a munkásságod...nem kell bemutatnod magad...látod, a 6 évem alatt alig volt hozzászólásom...jobban inkább figyelek..van mire, érdekes és jó szórakozás...

    [ Szerkesztve ]

  • twine

    addikt

    válasz twine #56 üzenetére

    Ki ragadnék pár szösszenetet a soraidból, ha megengeded...
    "pszichológusokat ettem reggelire…
    egy professzorból is kedvem szerint csináltam hülyét…
    Pontosan ismerem az embereket, a társadalmi folyamatokat, és az üzleti filozófiákat…
    Mert én szabad gondolkodó vagyok…..maximalista vagyok"!!!
    Jól hangzik..még tetszik is :D :D :D
    Az egyik barátom, pont a napokban mesélte, hogy a felesége most épp "Jézust" gyógyítja! :D ...ha gondolod, szólok neki az érdekedben! ;) :P

  • twine

    addikt

    válasz cucka #58 üzenetére

    Pontosan, ahogy mondod....az a két gomb analóg...ez a tulajdonsága emeli ki többek között ezt a "készüléket" a piacon kapható többi közül...
    Üdv
    Twine

    [ Szerkesztve ]

  • twine

    addikt

    válasz katt777 #62 üzenetére

    Kb annyival vagyok idősseb nálad! ... az hogy "órán" ülök, ne zavarjon meg :)) de ne válaszolj..tudom mi jön :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák