Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz twine #31 üzenetére

    Én értem, miről beszélek, hidd el. Ülhetsz te "órákon", én már gimi után is pszichológusokat ettem reggelire. :P Volt egy ilyen szokásom, amíg meg nem untam, hogy egyik sem lát ki a dogmái mögül, és totál tévedésben látják a világot (ergo egy professzorból is kedvem szerint csináltam hülyét). Mind a szociológia, mind a marketing, és még sok egyéb más, régóta a hobbim, nem papírért tanulom (így ezek oktatói sem tudnak dogmákat rám kényszeríteni), tehát nyilvánvaló, hogy nem tudnak megcáfolni azok, akik hamis szabályokból indulnak ki (viszont nem látják azok hamisságát, hiszen betanulták, mint ministráns a bibliát :) ). Pontosan ismerem az embereket, a társadalmi folyamatokat, és az üzleti filozófiákat is. Mert én szabad gondolkodó vagyok, és egy "kondicionált" szellemi munkás nem vitapartner számomra, mivel nincsenek érvei, csak a dogmáit ismételgeti, és meggyőződéssel hiszi, igaza van (más meg Istenben hisz hasonló alapokon). Még mindig nem érted, miről beszéltem, mert gúzsba kötnek a szabályaid, tehát ismét csak azt igazolod, hogy nem "látod", miről van szó.

    VGA-t amúgy egész egyszerűen azért vettem, mert nem kicsit gyorsabb az előzőnél, és maximalista vagyok, azaz szeretem az elérhető legmagasabb szinten élvezni a játékokat, ahogy egy Ferrari-t sem vennék meg, ha olyan benzint lehetne csak tankolni vele, amellyel nem gyorsabb 100km/h-nál.
    Nekem tetszik, amit látok a tükörben, és ezzel jól el is vagyok. :P Sosem az érdekelt, hogy másnak tetszem-e, mert akkor már rég nem önmagam lennék. :D

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák