2019. augusztus 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) Lenry

Lenry
(nagyúr)
LOGOUT blog

én nem tudom feldolgozni ezt a KungFu Panda kiegészítőt...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) MasterMark válasza Lenry (#1) üzenetére

MasterMark
(félisten)

Ömm a Warcraft világában sokkal előbb voltak ilyen pandák, mint abban a bizonyos filmben...

Tempus fugit

(#3) Lenry válasza MasterMark (#2) üzenetére

Lenry
(nagyúr)
LOGOUT blog

tudom, ismerem a lore-t.
de ettől még nem tudom feldolgozni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) Destructo

Destructo
(aktív tag)

Kb Lich King elején eladtam az accom...azóta nem jártam eredeti közelében...hát érdekes lehet...megnézném ezt a kieget!

(#5) MasterMark válasza Lenry (#3) üzenetére

MasterMark
(félisten)

Mi a gond? :DDD
Videók alapján jó a hangulata, bár WoW-nál mindig is jó volt a hangulat. A soundtrack is jónak tűnik.

Tempus fugit

(#6) .noxwill válasza Lenry (#1) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Én sem nagyon tudom értelmezni. Habár engem teljesen hidegen hagy a WoW, de Deathwinget nekem is kedvem lett gyepálni. Ez meg.... Áhh kezd eza dolog leáldozni. Ha egy durva kinézetű sárkány után egy panda jön ott gondok vannak....
De akkor is.... Pandák?? :W

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#7) Arena87

Arena87
(aktív tag)

Csak nekem üti ki a szememet, vagy a sima tokos kiadás olcsóbb, mint a digitális verzióé? :DDD

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#8) P00By válasza Arena87 (#7) üzenetére

P00By
(nagyúr)

Ez így szokott lenni(SC 2 és a D3 esetében is így volt).

(#9) Manbal válasza Arena87 (#7) üzenetére

Manbal
(senior tag)

Igen, ez egy érthetetlen Blizzard szokás... (miután elfogy a tokos kiadás készletről, kénytelen vagy megvenni a digitálist, vagy vársz pár hetet)

(#10) saw4

saw4
(aktív tag)

Fura egy elgondolás ez a kiegészítő, és egyébként nem értem ezt a sokadik rókabőrt sem.

Verba volant, scripta manent. | www.uncleducky.wordpress.com

(#11) S0m30n3

S0m30n3
(aktív tag)

Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy akik nem fanok, de időtöltés végett játszottak eredetin, azok most átjönnek-e GW2-be, vagy egyáltalán milyen hatása lesz a GW2 megjelenésének, ha lesz.

[ Szerkesztve ]

(#12) M3oH válasza S0m30n3 (#11) üzenetére

M3oH
(őstag)

Az majd kiderul, egyelore a GW2nek bizonyitani kell. A WoWban tudjuk mit kapunk, GW2 meg ujdonsag.

(#13) Wolverine válasza .noxwill (#6) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Képzelj el egy 230 cm magas, 350-400 kilós alakot, aki egy háromméteres bottal áll előtted és morcos, mert a sörére pályáztál volna. Na ez egy pandaren brewmaster... :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#14) Archanon válasza Wolverine (#13) üzenetére

Archanon
(őstag)

Félelmetes. :D

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#15) saw4 válasza S0m30n3 (#11) üzenetére

saw4
(aktív tag)

Egészen Wotlk-ig játszottam eredetin, de ott 2 gamecard után meg is untam már az egészet és felhagytam vele, mindenemtől megváltam. A GW2 viszont nagyon megfogott, már csak azért is mert az elődje a kedvenc játékommá nőtte ki magát az évek alatt. Innentől tuti vétel és a hangulata is a WoW-ra emlékeztet, csak számomra jobb minőségben. (no offens, nem savazom a játékot, csak megosztottam a személyes tapasztalatokat) :)

Verba volant, scripta manent. | www.uncleducky.wordpress.com

(#16) Wolverine válasza Archanon (#14) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Nem véletlenül hangsúlyoztam ki ezeket a vonásokat: ha nem panda színük lenne, hanem barna/szürke/fekete, mint egy medvének, akkor senki sem gondolná nevetségesnek a karaktereket.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17) Archanon válasza Wolverine (#16) üzenetére

Archanon
(őstag)

A hangsúly a sörön van. :DDD
Speciel én sem értem a fanyalgást... a WoW ugyan egyáltalán nem az én asztalom [már csak anyagi szempontok miatt sem], de magát a világot, amiben játszódik, a sztorit, ezeket csípem [nem is kicsit], és szerintem sincs semmi probléma a macikkal. De ezt valamelyik korábbi cikknél már leírtam... valamikor a bejelentés környékén. (Azóta minden cikknél megy a hiszti?...)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#18) Wolverine válasza Archanon (#17) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Nemcsak azóta, előtte is... :U

(#20) sptkyle

sptkyle
(senior tag)

Már az első hírek hallatán fintorogtam...
Én is valahol WotLK után hagytam abba... de már régóta várom, mikor lesz a Murlock játszható faj. :D :DD

Hát sajna nem most...

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#21) Scholes9

Scholes9
(nagyúr)

Haha, pont a szülinapomon :D

(#22) Hunpriest

Hunpriest
(aktív tag)

Kíváncsi vagyok a MoP és a GW2 versenyére... :)

Én utóbbit fogom erősíteni egy vásárlással.

(#23) Kassadin válasza S0m30n3 (#11) üzenetére

Kassadin
(addikt)

GW2-t nagyon sokan emlegetik, csak annak bizonyítani is kell.

(#24) ldave

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Szinte biztos, hogy megveszem majd és 1-2 hónapig jól elleszek vele, de többel nem számolok. A küldizés része már Cata-ban is nagyon jó volt, itt meg remélem még tovább emeli a minőséget a Blizzard, 5 fős insták is jöhetnek, de raidelni már nincs nagyon kedvem, meg időm se.

A Slime draws near! Command?

(#25) bozont válasza Kassadin (#23) üzenetére

bozont
(veterán)

Mondjuk van egy jó nagy előnye, ami pedig a havidíj hiánya. Játszottam a bétával és nem volt rossz. Mondjuk semmi korszakalkotót nem látok benne (így a 15 szint alatt), de jól össze van rakva (skill és küldetésrendszer, random open world eventek, travel, stb.). Az mondjuk tetszik, hogy eléggé sztori orientált, azt szeretem. Mondjuk a WoW-ban is van elég.
De szerintem simán megfér egymás mellett a kettő, ha éppen nincs pénze/kedve az embernek előfizetni a WoW-ra (vagy akár más MMO-ra) akkor bármikor elindíthatja a GW2-t, azt csak egyszer kell megvenni.

De engem jobban érdekel a Secret World mmo a maga szürke horror/krimi/misztikus hangulatával.

(#26) ArmanD.

ArmanD.
(őstag)

Hát igen elég durva hogy majd egy Panda fog lerúgni egy talpig páncélban és karddal hadonászó warriort. Ha csak egy kicsit is belegondolok ha én egy warrior lennék páncélban és karddal a kezemben és kalimpálna egy panda elöttem, hát a kezét lábát levágnám aztán úgy kalimpáljon meg csízzen.. :DDD

Ezzel a kieggel a Blizzard érzéseim szerint a távolkeletet próbálja befogni hogy gyarapítsa a játékosok létszámát és gyarapítsa az amúgy sem kicsi tőkéjét. Gondoljunk csak bele Kínában mennyien laknak meg távolkeleten, hát azok sajnos benyelik az ilyen pandás sztorit.

Sajnos emberek el kell könyvelnünk ez a kieg most nem nekünk készült, de az első pandát aki rugdalózni mer elöttem felnyársalom a warimmal azt garantálni fogom :DDD

Deepcol Matrexx 55 3f, Asus Maximus 2 Formula +SB Xfi, Xeon X5470@4x4Ghz 12MB, OCZ Reaper 8GB DDR2 1150Mhz CL5, Sapphire HD6990 4GB +Accelero TwinTurbo, 2x128GB OCZ Vertex3 Raid0, 1TB WD 64MB, Silverstone 750W gold+, 5x120Deepcool RGB fan

(#27) Wolverine válasza ArmanD. (#26) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Lesznek pandaren warriorok is :P Sőt, lesz belőlük shaman, priest és mage is - azokhoz talán közel sem érsz.
Monk minden faj lehet a worgen és a goblin kivételével. Ráadásul a kaszt nem lesz fegyvertelen - nála is lehet DW kard :P

(#28) ArmanD. válasza Wolverine (#27) üzenetére

ArmanD.
(őstag)

Nahh jó ez már megalázás :DDD Panda warrior ugyanmár :O :W

Deepcol Matrexx 55 3f, Asus Maximus 2 Formula +SB Xfi, Xeon X5470@4x4Ghz 12MB, OCZ Reaper 8GB DDR2 1150Mhz CL5, Sapphire HD6990 4GB +Accelero TwinTurbo, 2x128GB OCZ Vertex3 Raid0, 1TB WD 64MB, Silverstone 750W gold+, 5x120Deepcool RGB fan

(#29) Darth_Revan

Darth_Revan
(veterán)

Ez a kieg ára CE változatban alacsonyabb lesz, (legalábbis Magyarországon), mint a többi és a szokáson is jelentősen változtatnak azzal, hogy csak in-game pet helyett adnak mountot is.

Túl sok ember any*zott és ezzel is csak próbálnak javítani a helyzeten és a CE eladáson? :U

[ Szerkesztve ]

(#30) Wolverine válasza ArmanD. (#28) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Miért lep meg? A pandareneknek engedélyezett kasztok a hunter, a mage, a monk, a priest, a rogue, a shaman és a warrior.

(#31) bozont válasza ArmanD. (#28) üzenetére

bozont
(veterán)

Miért mi a baj vele?
Nem játszottál még pl a Dota-val úgy látom. :) [link] [link] [link]

(#34) SzlobiG

SzlobiG
(félisten)

Ez tuti nem fog rekordokat dönteni már eladásokba. :N

(#35) M3oH válasza SzlobiG (#34) üzenetére

M3oH
(őstag)

Gondolod? Valoszinu, mert a WoW mar tul van a csucspontjan. De par milliot igy is eladnak belole, es nem jartak rosszul :)

(#36) SzlobiG válasza M3oH (#35) üzenetére

SzlobiG
(félisten)

Biztosan nem fog pont amiért írtad túl vannak a csúcsponton az előfizetők száma is folyamatosan csökken a diablo 3 megjelenése csak rátett egy lapáttal. A nagy kockák úgy is megveszik ezt tudja a blizz szal hasznuk lesz rajta dögivel.:)

(#37) Wolverine válasza SzlobiG (#36) üzenetére

Wolverine
(félisten)

A létszám a Cataclysm előtt is csak stagnált. Aztán a megjelenés után annyian jöttek vissza, hogy rekordot döntöttünk...

(#38) Arnold2 válasza SzlobiG (#34) üzenetére

Arnold2
(őstag)

Szerintem tévedsz nem is kicsit.
Benne vagyok a bétában és csak jókat tudok mondani. Még úgy is, hogy lock a mainem amit a legjobban változtatnak.
Szépen fog fogyni, nagyon szépen, mert egy nagyon fasza kiegészítő lesz!

(#39) SzlobiG válasza Arnold2 (#38) üzenetére

SzlobiG
(félisten)

Majd meglátjuk egy biztos én tuti nem veszem meg örülök hogy már másfél éve abba hagytam. ;)

A számok amúgy ezt mutatják: [link] Bár még így is eszméletlen sok a 10milla nem féltem őket a pénz szűke miatt.:U

[ Szerkesztve ]

(#40) gyurcio

gyurcio
(tag)

Zsánklód Pandám:) ,követkető kiegészítő: Disney gonoszok.

(#41) tycho

tycho
(csendes tag)

Nekem dotában a kedvenc karim volt a brewmaster ;] :)) :DDD

(#42) Diablo18

Diablo18
(senior tag)

Ha valakinek van kedve meg vételezni az idáig megjelenteket,
nálam megteheti!! (új darabokról van szó+auntenthicatorol)
:R

Nem rossz a WoW de rá kellett jönnöm nekem még mindig túl nagy falat (és ugyebár jön az újabb kieg ) -.-:S hatalmas világ ennyire sajnos nem érek rá.(
így meg válnék a példányaimtól

(#43) Diablo18 válasza tycho (#41) üzenetére

Diablo18
(senior tag)

jah :) a panda karik jók

(#44) Diablo18 válasza gyurcio (#40) üzenetére

Diablo18
(senior tag)

nem értem a wow világa így is olyan sok rétű
akkor már VÉRENGZŐ v ideges pandák miért nem illenek a képbe

am is ha nem tetszik?:D pandák földjét elkerülitek:S igaz ugyebár menni kell oda is de ahogy láttam maga a környezet elég jól néz ki akkor max panda karit nem kell választani !!!:S

De a Zsánklód Pandám az hatalmas.D

(#45) Morgal

Morgal
(tag)

Nekem egyedül a kiegészítő csomagolása nem tetszik :) jó, gondolom összhangba akarták hozni az ilyen keleti dolgokkal. Engem valahogy a GW2 nem hozott lázba, ami igazán király és folyamatosan csak jobbnak tűnik nekem az a Rift, annyira egyedi ez a kasztrendszere meg a talentek is, hogy elég volt csak a trial is, hogy megszeressem.

(#46) .OM.

.OM.
(aktív tag)

ez a WoW még megy?

[ Szerkesztve ]

ex .Oldman.

(#47) Sirandrish válasza gyurcio (#40) üzenetére

Sirandrish
(titán)

"Zsánklód Pandám"

Gondoltam végignézem a topikot, mert biztos van 1-2 hisztis, meg 1-2 ember aki foggal körömmel védi a WoW-ot, és gondoltam mosolygok egy jót....de erre nem számítottam...borultam a székről :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48) WonderCSabo

WonderCSabo
(félisten)

Láttátok a kieg reklámját Francisel?

- Tommy was weak. Tommy was stupid. Tommy is dead. - I'd drink to that.

(#49) Wolverine válasza .OM. (#46) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Vannak MMO-k, amik még régebben működnek folyamatosan. A WoW-ban is benne van még minimum 3 kieg és 6-7 év.

(#50) Dr.Anonymus

Dr.Anonymus
(addikt)

elsőnek azt hittem hogy ez valami paródia.. ;]

remélem lesz még WoW: Micimackó quest is
(mézes bödönnel is lehet ölni.. :DDD )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.