Új hozzászólás Aktív témák

  • tomiivagyok

    aktív tag

    válasz duvi #7 üzenetére

    Sokan így vannak vele amúgy. A probléma leginkább onnan ered, hogy sok embernek (pl. nekem is, és még csak 25 vagyok) nincs más játék, amivel játszhatna. Nem tud annyi ideig lekötni egy játék sem, mint amennyi időre leköt a WoW.

    Nyilván, játszhatnék League of Legends-et is, meg Simsezhetnék is, de unalmasak. A WoW-nak pedig már majdnem 2 évtizednyi kontentje van, amit lehet csinálni. Mindig van mit csinálni, a kérdés az, hogy mikor érkeznek új kontentek.

    Amúgy azt rebesgetik, hogy a 10.0 még idén megérkezik, amit én kétlek, de reménykedem. Season 4-et terveznek még kontent nélkül igazából, a Shadowlands-es raideket dobják fel affixokkal (?), és azokat lehet majd ütni, meg 2 WoD dungeon + Return to Kara + Mechagon + Tazavesh lesz a dungeon pool season 4-ben. A probléma ezzel csak annyi, hogy régi contentet használnak fel azért, hogy "új" content legyen, amit 1, max 2 hónap alatt végigvisznek az emberek, aztán megint kezdődik az uborkaszezon.

    Szóval nem a legjobb, ill. legfényesebb a következő év WoW szempontjából, de talán 10.0 hoz megváltást. :)

    Illetve, az is egy tök jó dolognak tűnik, hogy az az ember, aki kitalálta az azerite systemet, a covenant systemet, meg egy csomó rohadt idegesítő dolgot, eltávozott a WoW dev teamtől. Tehát remény az van, kérdés, hogy 2 szar kiegészítő után mit fog tudni nyújtani a Blizzard. Mert most vagy berobbannak újra, vagy kb áshatják saját magukat.

    Btw, Shadowlandsnek is lett volna még egy .3 patche, azért is olyan nehéz Anduin - Anduin endbossnak készült, csak aztán rájöttek, hogy le kell majd zárni a story linet, mivel új kiegnek KELL jönnie (marketing + pénzügyi döntések + player satisfaction alapján), így hozzácsaptak még +2 bosst, amiknek az égegyadta világon SEMMI értelme nincs, és endbossnak berakták a Jailert.

    És a Jailer, a nagy Jailer, aki WOTLK óta a "főboss" lényegében, lezárták a sztoriját annyival, hogy hát, meghalt. Cső. Semmit nem tudtunk meg róla, pedig ő volt a nagy csúnya fiú, akitől féltünk végig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák