Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    válasz #56230144 #1 üzenetére

    Amennyiben voltál a tesztszerveren, akkor szerintem már tudod hogy semmit nem fog javulni a játék sajnos. A videóban is beszélnek történelmi csatákról meg miegymásról, de könyörgöm minek? Mot kell elkezdeni lemásolni a WarThunder megoldásait? Javítsák ki ezt a BUG halmazt és töröljék el ezt az undorító észlelésnek hívott ocsmányságot. Rögtön játszható lenne a játék....ja hogy a vérpistikék rögtön ordítanának telefonos segítségért? Az már legyen az ő bajuk...

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • Raysen623

    addikt

    válasz Wasp_HUN #3 üzenetére

    Ha már War Thunder és észlelés: gondolom láttad hogyan van megoldva. Akit egyszer észlelek, annak nagyon távol kell mennie hogy eltűnjön a szemem elől, ezért a WT-ben ez nem zavaró. A WOT ott lett elrontva, hogy az orrom előtt jelenik meg a tank 2 méterre és ezt hívják észlelésnek. Továbbmegyek: észlelek egy tankot, ami elindul felém majd kicsivel késöb eltűnik előttem a nyílt pusztában, ahol se bokor se semmi nincs ami ezt lehetővé tenné neki, de akkor is kellene neki 5 sec hivatalosan hogy ezt megtehesse. Az én tankjaim ezzel szemben nemhogy 5sec alatt nem tűntek a legnagyobb bokorban, mozdulatlanul, hanem soha. Scout pedig nem volt a közelben, és a pálya túlvégén voltam. Szóval amíg ezt megtűri egy játék és tömkelegével van tele az ilyen undormányokkal, addig az egy rakás sz@r és nem játék, amire pénzt nem szabad költeni! :W

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • Raysen623

    addikt

    Tegnap kijött az 1.39 WT-hez! Komolyan mondom a WOT baromira le van maradva grafika és egyéb téren is...mit csinálnak ezek?

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • Raysen623

    addikt

    válasz Bingisz #17 üzenetére

    Amennyiben neked ez jött le akkor nálad van a probléma. Mára már mindkét játékban van tankos rész is - igaz WT-ben egyenlőre BETA szinten, de áprilisra igérték publikussá tenni.
    Amúgy meg grafikáról és játékmegoldásokról beszéltem. A WOT most kezdi verni magát egy olyan játékmód miatt ami már régóta benne van a másikban.
    Ha ez nem tetszik akkor hasonlítsd össze a két repülős játékot - WG-nek is van olyan ugyebár. A döntést rád bízom. Mindenesetre ezekután nem igazán világos hogy vajon a WG-nél mit csinálnak ennyi időn át? Ugyanis a játék sajnos nemhogy jobb lett volna hanem csak romlik a színvonal...

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • Raysen623

    addikt

    válasz Bingisz #19 üzenetére

    Akkor megkérdezem másképpen is, mert ne tudod vagy akarod végiggondolni: szerinted mitől esik a játékosok szürkeállománya adott játékban? Talán mert maga a játék is olyan amilyen...ez volt az 5 ezer fois kérdés, de már ez sem ment....
    Évekkel ezelőtt mikor elkezdtük a wotot teljesen más hozzáállással játszottak az emberek, ma pedig kritikán aluli amit művelnek. WT-ben is vannak idióták, de ott sokkal kevesebb, és még így is le lehet hozni a meccset.
    Szóval igenis a WG-től függ milyen játékot csinál, és azt milyen emberek fogják ettől fogva játszani...

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • Raysen623

    addikt

    válasz Bingisz #21 üzenetére

    Miért mennyien játszák a wotot? Legutóbb mikor benéztem 20-40k között mozgott a létszám a szerveren. Csúcsidőben felmegy 60-80-ra, de a 60k-t már a wt is elérte adott esetben. Szóval ezzel ne is gyere, mert a wotot sem játszák már annyian mint régen, és az elméleted ellenére a legocsmányabb csúcshülyék közé keveredtünk a nagy számok törvénye ellenére is.
    Szép hogy így véded a játékot, de ettől még folyamatosan kikerülöd a válaszadást. 50 ezerszer átrágta már ezen magát a teljes fórum, erre újra előhozod...

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • Raysen623

    addikt

    válasz Bingisz #23 üzenetére

    Komolyan elképesztő amit művelsz!!! 200k játékos csúcsidő/két szerver, de átlagos számokat tekintve messze nincs annyi! Ki a f@szt érdekel mennyi csúcsidőben?! Ilyen alapon lehetne mondani töbet is, pláne amikor a játék virtuálisan gerjeszti a létszámot és sorba kellett állni a bejutásért. Ha pedig tényleg ennyien játszanak, akkor mitől volt csúcsidőben több mint 1 perc míg csatába rakott??? Elkezdődött a játék és lám, volt bot is a csapatban. 200k -ból nem futotta egy teli csapatra?! Szóval kitörölheted a 200k-val... :W
    Egyébként teljesen mindegy mennyien vannak. Egy dolog a biztos, az pedig a regisztráció, erre lehet vergődni másra nem. Te azt hiszed ez a számérték garantálja neked a játékminőséget, amikor köztudott mennyi minden hazugság a játékban? Tudod mit: menn és játsz vele tovább, én meg megyek játszom azzal ami valóban jónak mondható (amúgyis egyik szélsőséges nézőpontból ugrasz át a másikba)...

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • Raysen623

    addikt

    válasz Bingisz #27 üzenetére

    Egyem a picit nagy arcberendezésedet! Nos napközben 90k játékos van fent és nem 160k, szóval ne hazudozzál nekem itt szanaszét, mert a végén még kettéreped az a szép pofid.
    Szóval nincsenek BOT-ok? Akkor te nyílvánvalóan egy másik játékkal játszol....mindenhol vannak BOT-ok és ezen kár is vitázni.

    "Egyem a pici tomato lelkedet. Látszik, hogy semmi közöd nincs a játékhoz, de mind1." - ó te szegény, neked ezért fizetnek is vagy önszántadból vagy ilyen szűk látókörű? Érdekes mód amikor az elvakult fanok kifogynak az érvekből akkor jön a személyeskedés meg a tomátózás....ez már LOL kategória.

    "Menj szépen és játssz másik játékkal, és ne a WoT-ról írogass hétmérföldes hülyeségeket." - sajnos ez nem hülyeség, hanem tapasztalat. Kettőnk közt az a különbség, hogy én már ezen túltettem magamat, te még cumizod az anyutejcsit. Igen tudom van kb 20k csatád? No és akkor mi van? Erre vered magadat? Sajátos életcél...grat hozzá. :R

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • Raysen623

    addikt

    válasz EmperorDraco #33 üzenetére

    Íme a javaslataim:
    1. Vezérkőpult/Programok és uninstalláld a teljes játékot. Ez a legegyszerűbb sajnos. A játék ennyi idő után idáig jutott és nincs mit tenni. :O
    2. Bemész a Grafikai beállításokba és ott válaszd az automata vagy ajánlott beállításokat. Ha így megvan a kívánt cél, akkor ott lehet szépen lassan feljebb tolni a grafikát. Amire figyelj: élsimítás, árnyékolás, anisotropic szűrőket utoljára vedd feljebb mert azok eszik leginkább a hardvert.

    Én is hasonló eredményt tapasztaltam a 9.nyullában, de inkább töröltem a játékot a pics@ba...

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák