Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz bLaCkDoGoNe #45 üzenetére

    Ezta számot nem tudom honnan vetted.
    [link]
    hány oldal ha 50 fő / oldalra állítom. több mint 500 szerver fut jelenleg.
    És gametracker rég nem aktuális, mivel a Slac és az etpro mód ütközik vele ezért a pró szervereket nem mutatja se az ott játszókat.
    De ha 900 ember tolná napi szinten 12 éves quake 3 játékmotorral most,amikor már rég lelőtték a master szervereket, nincs Punkbuster támogatás, a rajongók ( köztük én is, dobjuk össze a pénzt egy lengyel srácnak , hogy készítsen cheat védelmet) akkor gondolj bele mennyi tolta ezelőtt 7 éve a csúcson. Én versenyszerűen toltam és 11 éve aktív tag vagyok. Ha valakit, akkor engem ne próbálj meggyőzni ,hogy egy ilyen régi vágású FPS-t mint az új Wolf , ami ekkora siker lett, nem tolnák tízezrek, mint anno a NEM ingyenes RTCW multiját, amiből még 2013 ban is volt summer cup és EB 16 ország részvételével.
    Nem tudom mennyire játszod ezt a játékot , vagy mennyire mozogsz otthon benne, de nem hinném hogy mérvadó lenne a most online összegyűjtött böngészésed azzal amit ennek a nagy múltú játéknak az online módjai nyújtanak 12 éve.( Akár a fizetős RTCW akár az ingyenes ET)
    Ennek a játéknak a multijai legalább akkora múltra tekintenek vissza és akkora sikert arattak, mint maga single mód. ET 2004 ben az év online játéka volt, nem kis neveket maga mögé utasítva , bár én a RTCW mutiját jobban szerettem.( szinte azonos a kettő formailag és külsőre)

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák