Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    válasz XuChi #21 üzenetére

    Jaj neee! Igen, a játékélmény a fontos, de hogy Plans VS Zombies-ért miért van mindenki oda, azt fel nem fogom ha megölnek sem. Igen, hangulatra jól el van találva, viszonylag ötletes, humoros, stb., de maga a játék valami dögunalom, mert laaasssssúúú és túl könnyű. Kíváncsi voltam rá, de kb 30 percig bírtam ideggel, aztán gondoltam, hogy ja, ez biztos kisgyereknek készült (azok még ugye "bénák", tehát ez kihívás lehet nekik). Komolyan elkezdtem nézni, hogy hol a javasolt korhatár. Valakinél láttam a vége felé lévő pályákat, és a legtöbbet ugyan úgy kb lehetetlen volt veszíteni, mint az legelején lévőkben. A puszta látványtól elaludtam... szóval furcsa.

    Ja, hogy mitől wolfenstein valami... Szerintem attól, hogy régi játék atmoszféráját, stílusát próbálja feléleszteni. Ez kb olyan, mint a régi Doom VS Doom 3-nál: félig poénosra vett gyors hentelésből lett vérkomoly lassú sötétben befosatós (már szándéka szerint...) horror. Tehát nem is próbáltak átcsempészni semmit a régiből. Wolfeinsteint talán nehezebb megfogni, de itt sem látom, hogy akár csak próbálkoztak volna. A cím kellett nekik üzleti megfontolásból, aztán ennyi. (De mint mondtam, ettől akár még jó is lehet.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák