2019. augusztus 25., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Giot

Giot
(addikt)

Szép! Nagyon várom már. Az első rész sok álmatlan éjszakát hozott, remélem ez sem fog csalódást okozni. :)
A gépigény tiszteletre méltó, 8800GT az alap?

Szerk: Annak külön örülök hogy úgy látszik mégsem lesz Geralt olyan kölyökképű, mint amilyennek az első képek alapján tűnt.

[ Szerkesztve ]

"felhőfoszlány-forma fakó lobogók"

(#2) Huma

Huma
(addikt)

Remélem nem cseszik el mint a DA2-őt. Az utóbbi idők egyik legjobb RPG-je volt az első rész.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#3) GoldenJ

GoldenJ
(tag)

Ezek tuti képszerkesztővel feljavított minőségű képek.

A mai gyerekek nemcsak megveszik a vackot, hanem még azt is elhiszik róla, hogy király.

(#4) tálusz

tálusz
(tag)

messze van még a május,múltkor linkeltem a witcher topikjába pár új képet:[link]csemegézzetek ;]

Televan:az ajánlott vga asszem hd4850,gts 450 volt.Nem olyan vészes!

[ Szerkesztve ]

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet

(#5) Televan válasza Giot (#1) üzenetére

Televan
(veterán)

8800GT -nek már alapnak kellene lennie. Kicsit kezd tele lenni lófütyim,hogy azért nem kapunk grafikailag minőségi játékokat, mert valaki belépő szintű kártyával szeretne játszani.
Ha ezek a képek a játékból valók megértem miért 8800GT az alap.

???

(#6) Rexdemon válasza Huma (#2) üzenetére

Rexdemon
(aktív tag)

én is éppen ezért fohászkodom, mióta a DA2vel kapcsolatban kitomboltam a csalódottságomat, de a lengyel brúderekben jobban bízom mint a könyvelők által madzagon rángatott usa/kanadai fickókba

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#7) ollie válasza GoldenJ (#3) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Nem biztos. Beszéltem az egyik Witcher2 tesztelővel, és azt állítja, hogy gyönyörű a játék.

(#8) Giot válasza GoldenJ (#3) üzenetére

Giot
(addikt)

Dehogy! Ilyen graffot simán tud hozni egy komolyabb VGA.

(#5) Televan: Igazad van hogy a 8800GT-nek már belépőszintnek kellene lennie. Azt viszont nem hiszem hogy emiatt ne kapnánk jó minőségű grafikát.

(#7) ollie: Remélem a külcsínhez párosul a belbecs is. Az előző rész is nagyon rendben volt!

[ Szerkesztve ]

(#9) Prézli21

Prézli21
(senior tag)

Szerintem is photoshop gyanús. A gémpléjek meg sem közelítik ezt a színvonalat.

Remember when there was a tomorrow. Remember where it all began. Remember Reach.

(#10) ddekany válasza Giot (#8) üzenetére

ddekany
(addikt)

"Igazad van hogy a 8800GT-nek már belépőszintnek kellene lennie."

Ez kb HD5670 szint, ha jól sejtem. Ezzel én úgy vagyok, hogy furcsán nézek rá, de hát ők biztosan jobban tudják, hogy mekkora piacnak érdemes árulni a játékukat... talán ennyi pénzt ad az nVidia ellensúlyozzák a kiesést, nem tudom. Mert notebook-okban pl. nem sűrűn van ilyen erejű GPU. Megint máshonnan nézve, ezt a minimumot az idén megjelenő legmodernebb CPU-ba integrált GPU (a Llano-é) sem éri el (már amennyire tudom, kicsivel 5650 alatt lesz). De hát ők biztos kiszámolták, hogy ez így megéri...

(#11) julius666

julius666
(őstag)

Ezek szebbek: [link][link]
Pláne ez: [link]

Ha ez nem fotostop, akkor le a kalappal. Nem is annyira a motor az extra, inkább a művészi része, nagyon ügyesen lettek eltalálva a post-process filterek illetve a DOF is szép, nem túl hivalkodó de mégiscsak ott van. Így kell ezt csinálni, a motor nem minden, gratuláció a lengyel srácoknak! :R

Azért remélem a törp vonal nem lesz olyan hangsúlyos a játékban mint a képek alapján, nem szeretek szürke barlangokban bóklászni, számomra a DAO-ban is az volt a legunalmasabb rész. :B

[ Szerkesztve ]

(#12) Gude

Gude
(senior tag)

Muatós képek

[ Szerkesztve ]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#13) Giot válasza julius666 (#11) üzenetére

Giot
(addikt)

Saját motorjuk a lengyeleknek.
Nagyon rendben van, képek alapján!

(#14) Huma

Huma
(addikt)

Tényleg iszonyat jól néz ki.
Az lenne az igazi ha a játékban a karakternél többfelé lehetne fejleszteni mint az egyben. De ha ugyanolyan marad minden mint volt már akkor is 90%-san elégedett lennék.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#15) zed1983

zed1983
(őstag)

Na ez az amit már régóta várok!
Az első rész nagyon ott volt főleg szinkronban! :R

zed1983

(#16) Huma válasza zed1983 (#15) üzenetére

Huma
(addikt)

Kivéve az egyik witchernél akinek egy tinédzser kölcsönözhette a hangját. Szerencsére hamar kinyírták. :DD

(#17) wikings2 válasza Televan (#5) üzenetére

wikings2
(őstag)

Szerencsére még mindig a "400 ezret nem adok ki egy bádogdobozért" kategóriás versenyzők vannak többen, és ezzel tisztában vannak ők is :)
Grafika az előző résznél is fullra rendben volt és ez csak szebb lehet annál. Bőven elég szerintem.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#18) Ryuu

Ryuu
(tag)

Ütősek a képek, szépen néz ki. De messze van még az a május 17 :U :)
De sebaj, addig is Dragon Age 2.

(#19) buzus válasza Televan (#5) üzenetére

buzus
(aktív tag)

Ettől kész vagyok. Mi van akkor ha egy játék szép?! Kereteztesd be a monitorod. Én is szeretem ha normális a grafikája valaminek, de nem ez az elsődleges szempont nálam.

Tök jó lenne, ha egy játékot nem a grafikája ezáltal a gépigénye, hanem a tartalma adná el.

(#20) julius666 válasza buzus (#19) üzenetére

julius666
(őstag)

Az úgynevezett "hangulat" a grafikából és a háttérzenékből tevődik össze. A jó sztorit pedig hihetetlenül agyonvágja ha nincs a játéknak hangulata.

(#21) nemethati válasza buzus (#19) üzenetére

nemethati
(senior tag)

Szerintem mára már elértek a fejlesztők egy olyan grafikai szintet ami elég, legalábbis nekem. És nem is kell hozzá felső kategóriás gép mint anno az Oblivion-hoz pl. amihez 300e forintos gépet rakattam össze és néha beszaggatott.
Remélem ezt a címet nem kúrják el :U

(#22) buzus válasza julius666 (#20) üzenetére

buzus
(aktív tag)

Olvass vissza, azt írtam szeretem ha van, de nem ez az első számomra.

(#23) RexpecT

RexpecT
(addikt)

OMG nagyon komoly a Collector's Edition is:[link]

----------------------------------------------Heisenberg----------------------------------------------

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.