Új hozzászólás Aktív témák

  • Swami

    senior tag

    válasz BOBAKILL #2761 üzenetére

    Hát én nem tudok a fészre képeket, videókat felrakni egyik klienssel sem - lehet, hogy a szolgáltató miatt (ír tescomobile), de nincs mx player, nem találtam normális képszerkesztőt (még a fizetősök között sem), szóval jóval behatároltabb a használható appok listája, mint droidon. Hogy van egy csomó battery meg flashlight app, pont nem érdekel - itt jegyzem meg, hogy egy csomó mobilarénás tesztben ott virít a "zseblámpa", mintha ez 2013-ban olyan nagy kuriózum lenne... Szóval a Play-ben nagyon sok szuzyok van, de ki tudod mazsolázni azt, ami jó. A Store-ban viszont nincs miből mazsolázgatni. A HTC appok meg nevetségesek. Tetszik a WP8, de a legnagyobb szoftveróriástól azt várnám, hogy jobban "inspirálná" a fejlesztőket. Nem hiszem, hogy ne lenne rá pénz. Vagy ha nem akarnak az istenadta csókák appokat írni, mert jobban megéri és egyszerűbb droidra programozni, akkor hivatalból csinálnék egy részleget, akik a legjobb, leghasznosabb droidos appokat klónoznák, hogy legyen alternatíva...

    Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

Új hozzászólás Aktív témák