Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arnyekxxx

    veterán

    válasz ubyegon2 #517 üzenetére

    "Linux disztrót hanyadik alkalommal telepítettél? Legalább annyiszor, mint Wint"

    Linuxot többször. Már ha virtuális gépre telepítés is ér. Sok éve próbálom magam meggyőzni, N+1 linuxot feltettem, próbálgattam de mindig ebuktak valamin. Jellemzően azon, hogy a paintshoppro-captureone-vegas hármasnak nem találtam érdemi alternaiváját.

    félóra utána olvasással még mindig benne vagy az egy órában

    csak az idő amíg elmegyek a könyvtárba (itt jelezném újra, hogy internet nélkül tök nehéz a neten utánaolvasni)

    nem egy pörgős gépet kap, hanem Winx-et, hadd kinlódjon vele a gyenge gépén.

    Nem volt észrevehetően gyorsabb az X-el a gép mint utána a W10-el és a W10-el se kínlódás.

    nem csak egy esélyt adtam neki

    Én viszont nem megtanulni akartam a linux problémáinak megoldását, csak feltenni egy tökmindegymilyen oprendszert amin a muter tud fészbukozni a fater meg el tudja olvasni az indexet.

    Egyébként korábban tettem már sógornő gépére is linuxot az Xp mellé, hogy ne kelljen többet foglalkoznom vele, ott nem volt semmi gond, felment, mindent felismert örömboldogság. Persze kb akkor volt utoljára a linux inditva azon a gépen, csakazértis az Xp-t használta. És használja ma is ugyanazt a telepítést kb 8 éve, évente ledúrok róla félszáz malware-t de ez nem zavarja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák