Új hozzászólás Aktív témák

  • Ákinard

    aktív tag

    Sziasztok!

    Szeretnék egy médialejátszót venni, és itt lyukadtam ki. Nincsenek túl komoly elvárásaim, csak olyan átlagosak.
    Alapvetően azért kellene, hogy ne kelljen minden "online videokölcsönző" (:)) oldalakról letöltött anyagot pendrivera másolni, és úgy lejárszani. Van külső HDD-m, de azt súgták, hogy a Samsung TV USB portja 500mA-t ad (ez rá is van írva) és ez meglehetősen kevés a HDD-nek. Kinyírni pedig egyiket sem szeretném.
    No meg macera is mindig másolgatni hozni-vinni bedugni stb.
    Amikor kiötlöttem a dolgot szerettem volna belső meghajtósat venni, de az látom 50 ezer környékén van, ennyit nem adnék ki érte. Főleg, hogy van HDDm, illetve egy 160 gigabájtos merevlemezem is, ha ahhoz veszek házat, majdnem ugyanott tartok.
    Szeretném, ha lehetőség szerint minden formátumot vinne, amit a népszerű "online videokölcsönző" oldalakról elérhetőek.

    Jól értem azt, hogy ezzel a WDTV-vel azt tudom megcsinálni, hogy Wifin vagy netkábellel rákötöm a routerre, amin a laptop is van. A laptopon megosztom azt a mappát ahová kikölcsönöztem a filmeket, és a WD-n megjelenik, lejátszhatóan?

    Kötelező a WDTv-hez egy winchester, ha a laptopról küldeném az adatot, vagy a Streaming azt jelenti amit, azaz ahogy nézem, úgy küldi át az adatfolyamot a laptopról?

    Felvenni tudok vele esetleg, ha rákapcsolok egy pendiveot, vagy meghajtót?

    Nagyban különbözik a lejátszási élmény a TV saját beépített lejátszójától? Nem vagyok minőségbu.zi, a TV beépített lejátszójának minősége tökéletesen megfelel, ha azt hozza nekem jó. De hozza? Vagy rosszabb? Röccenésmentesen mennek a nagyobb, esetleg HD filmek is?

    Tehát legfőképp arra kellene, hogy a másolgatás, szaladgálás elmaradjon. Erre és a többi kívánságomra javasolnátok ezt a ketyerét?
    Vásárláskor mire kell figyelni? Van ebből többféle sorozat, volt-e valamelyikkel baj, amit kerülni kellene stb.?

    +1 kérdés:
    Optikai kimenete van. A TV-nek optikai bemenete. HDMI-vel kötném össze, emellett érdemes a hangot optikán átvinni? Vagy teljesen lényegtelen?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák