Új hozzászólás Aktív témák

  • oldbone'76

    tag

    válasz oldbone'76 #930 üzenetére

    Mielőtt kábelt veszek, gondoltam megnézem van e frissebb FW a tvhez. Volt, tegnap feltettem, a probléma maradt.

    Ma a már említett SZAKI-nál megvettem az általa ajánlott 1500 Ft-os kábelt (1,5 m, lapos, high speed with ethrernet) elkezdtem vele sakkozni. Azt gondoltam, hogy mivel ez 1.4-es, majd megy a WD és a Pio közé mert azok 1.4-esek. És biztos a régi kábeleim meg csak 1.3-asok.... És bizto az okozza a problémát blanla... Végül úgy néz ki, hogy ha azt rakom a tv és az erősítő közé akkor műxik a dolog. Fordítva nem ment. Másik kábelnek egyébként egy tescos 70cm noname lett jó. Ezen kívül még 2 Hamám van. A komolyabbnak kinéző, drágább, hosszabb csatis, "aranyozott" Hama ebben a felállásban ment a levesbe. Direktbe kötve az is hibátlan. Az egyszerűbb Hamát már nem próbáltam.

    Amúgy itt Gödöllőn ez teljesen jó ár egy 1,5m-es kábelért. Ha rendelem bárhonnan, vagy bemegyek érte pestre akkor már a plusz költség miatt nem jön ki ennyiből. Persze ilyenkor a helyi tescoban is 8.000 felett volt a "legolcsóbb", mellesleg egyetlen egy db hdmi kábel...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák