Új hozzászólás Aktív témák

  • anonym1s

    őstag

    válasz ultio #682 üzenetére

    Hali.
    En meg nem talaltam olyan filmet ami nincs meg a wd-ben levo tmdb adatbazisban, pl. ez a pingvines is megvan. Oke, csak angolul, de megvan :)
    A wd, a fajl cimenek nevere keres az adatbazisban, es sokszor benne van a fajl neveben mas is, nem csak a cim, pl. "bdrip.hun.anonym1s" es ilyenkor nem talalja az adatbazisban. Ilyen esetekben 2 megoldas van:

    Egyik lehetoseg a fajlok atnevezese a vincseszteren (lebiztosabb az eredeti cim), hogy a film cimen kivul semmi mas ne legyen benne.

    Masik, hogy a wd-ben javitjuk a keresest. Amikor nem talal infot a filmhez, akkor a jobb oldalon levo X alatt levo gombra kattintva (ami sarga keretben van a kepen) javithatjuk a keresendo kifejezest.
    Nekem igy mindent megtalalt eddig.

    Nekem inkabb azert kellene a port.hu, mert sok filmhez nincs magyar info, en meg szeretem ha magyarul van minden :)

    Ja, meg annyit, hogy az X alatti fogaskerekre kattintva ki lehet valasztani, hogy a mozi, vagy a teve adatbazisban keressen. Ha esetleg nincs meg valami a moziban, meg lehet probalni keresni a teve adatbazisban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák