Új hozzászólás Aktív témák

  • Peltár

    aktív tag

    Sziasztok!

    Hasonló telepítési problémák, bár nehezen, de sikerült fríssiteni. Mondjuk erősen javasolt végigolvasni a fórumot hogy ne legyen pánik. Aki nem ért a PC-hez az küzdeni fog. A gond a driver telepítésig áll fenn a frissítés már szépen lefut.
    1.) Kelzsoca módi esetén nálam a PC Win 7 angol. 2 db xTAB-100 usb USB device
    talált, ismeretlen eszköz nem volt, töröltem őket, nem segített újra felvette őket, próbáltam drivert lecserélni azt nem fogadta el.Ez azért már érdekes.
    2,Próbáltam Wayteq módszer ez sem jött be, itt sem engedte
    3, Beállitottam az USB hibakeresési módot (debug), vagy mi. Ez segített. Kikapcsoltam, kezdtem megint a Kelzsoca szerinti Hang + + Bekapcs, na most csipog, talál ismeretlen eszköz, felrak driver, azt innentől megy.
    a frissítés a leírtak szerint. Jelen esetben a gond hogy a win 7 rögtön talált eszközt xTAB-100 usb device néven amihez felrakta a saját jó kis illesztőjét, ha jól emlékszem 2006-os, és ehez mereven ragaszkodott.

    Itt mindjárt megkérdezném csak hogy értsem: Tockchip Batch Tool v 1.6
    Upgrade, Restore, Switch, Clear, Save gombok pontosan mit csinálnak mikor melyiket szabad, kell használni és mire?

    Nekem a sd kártyás frissítés (xpad70) szimpatikusabb volt. :K

Új hozzászólás Aktív témák