Új hozzászólás Aktív témák

  • mrnobody

    tag

    válasz air #257 üzenetére

    Ígérem ez az utolsó hozzászólásom a témakörben!!!!
    Idézet:
    "Android 2.1 és 2.2 alatt nem sokmindenre. Ha mindenképp be akarsz zárni valamit - mert valami rosszul működik, vagy mert nagyon meríti az akksit - akkor használd az alkalmazások / manage applications részt, és küldd el aludni ott a programot a "Force Close" gombbal. Ha a program nem létfontosságú a rendszer működéséhez, akkor egy ilyen Force Close után nem fog újraindulni."
    És most az idézett részből a rosszul működőn van a hangsúly. Ismétlem, nem szoktam idióta módon gyilkolni a folyamatokat. Óhatatlan, hogy az ember ne fusson össze rosszul működő programmal. Emlékszem még CodeBlocks alatti első próbálkozásaimra, mikor kevésbé szúrtam el, akkor csak a program szállt el, mikor jobban, akkor a Windows is megsínylette. Valószínűleg Android alatt is vannak hibásan működő appok, hiszen azt is emberek írták. Így szerintem annyira nem felelőtlen dolog részemről, hogy néha van amit erőszakkal állítok le.
    (Szívesen megmutatnám, hogy milyen eszement módon mennek a fejlesztések és mennyit kell küzdeni a fejlesztőkkel, de ezt csak akkor lehet megérteni, ha az ember éveken át nap mint nap a fejlesztőkkel dolgozik és küzd velük.)

Új hozzászólás Aktív témák