Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz Malibutomi #47 üzenetére

    A várásnál sokkal egyszerűbb az árat venni összehasonlítási alapul, mert ha csak várunk, akkor mindig várni fogunk. :)

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • BlackSoft

    addikt

    válasz Malibutomi #52 üzenetére

    De ne felejtsd el, hogy nem csak azt kell nézni, hogy egy játékban hány fps lesz.
    Hanem vannak egyedi fejlesztései mindkét gyártónak. Nekem már a PhysX miatt megbukott az AMD, illetve a grafikai gyorsítás kell nekem, amit csak az NV tud jelnleg megfelelően biztosítani. (FirePro is jó lenne, vagy NV Quadro, de azok picit drágák lennének)
    Én jó ideig használtam AMD kártyát, és megutáltam, mert a CCC rendszeres gondjai, illetve az, hogy bizonyos játéknál (Borderlands 2) a 6850 CF 15fps-t adott, miközben egy gyengébb GTX 480 (nem sli, csak 1 db) 30+ fps adott. Amit még jónak tartok, azok az 5xxx szériás Ati-k voltak. Na azok tudtak rendesen, és áruk is volt, amikor megjelentek.

    (#53) Kirtam: 1. GTX 780-at vettem, mert ár/érték nem érte volna meg a Titan a felérat. 2. Egy év után így is úgy is megy a levesbe a kártya, és jön az új, amíg értkes a régi.

    Aki nem adta el a 680-at amikor 160 volt még a boltban, azon a héten amikor jött a 780, az jó nagyot szopott, mert 130-at kaphatott a kártyáért, 2héttel később meg 90 volt a boltban, tehát ha kap érte 70-et akkor az jó.
    Amint jön az új, el kell adni a régit, és venni az újat 10-30ezret pótolva, különben 100ezerbe is kerülhet a csere később, vagy többe. (Ez akkor igaz, ha az új széria jobb!, például az intel 1155-ről 1150-esre váltásnál ez nem igaz, mert nem lehet azt mondani, hogy változtat a régi árán, és azt sem, hogy jobb, csupán akinek még nincs annak éri meg jobban venni)

    [ Szerkesztve ]

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák