Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz Def26 #13 üzenetére

    Nem egy megvásárolt játéknál töltöttem le a Crack-et, mert:
    - 100% online akart lenni (asztali gépemen nincs net az esetek 90%-ban)
    - Be kellett jelentkezni online fiókba (lásd fent, meg f*szom regisztráljon 28 helyre)
    - Fel akart tenni 2-3 segéd szoftvert (nem csak c++ és dx, hanem vackokat)
    - Ha rákattintottam a(z) "akármilyenjáték.exe"-re akkor nem a játék jött be hanem egy teljesen más program, ami kérte a user és pass-t, vagy reklámokkal bombázott más játékokról, a PLAY gombot ékesítve.
    - Amikor elindítottam az exe-t, 3-5 percig csak a logók úsztak, csodás animációval a képen, elnyomhatatlanul.

    Tudom velem van a gond, mert furcsa vagyok, de ha megveszek egy játékot, kiadok érte pénzt, akkor a telepítést követően játszani akarok vele, nem pedig bejelentkezni 5 fiókba, regisztrálni másik 6 helyen aztán 20 percen át nézzem még a cégvezető kutyájának a tenyésztője által készített céges videót is. Nem! Én duplaklikk után a játékot akarom! Ez olyan nagy elvárás?

    ( Zárójelben megjegyzem, hogy az olyan filmeket is utálom ahol az elején van a stáblista, különböző grafikák/animációk kíséretében. Stáblista/készítőlista a végére! Az elejére az amiért fizetek! )

    Mondjuk a Steam az egyetlen amit még elviselek a gépen. Jó akcióik vannak és minden eddig megvásárolt játék egy pöccintésre indul. De mivel lényegében csak hétvégenként tudom rádugni a netet pár órára a gépre, ezért a megvett játékok jó 70%-át még sose töltöttem le :)

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

  • Romvr

    őstag

    válasz Def26 #19 üzenetére

    Nem akarok vitát gerjeszteni, de én inkább PC-be invesztálnék mint konzolba. Három fő indok:
    1.) Nem csak játékra használom az erős vasat
    2.) FPS, TPS és egyéb gyors reflexeket és célzást igénylő játékot nem tudok játszani "nyomorga-padal". (próbáltam sokat, nem ment).
    3.) Az általam kedvelt játékok zöme meg se jelent konzolra, vagy "silányabb" kiadásban.

    De persze ha csak a játék lesz majd a fő szempont mert egy laptop is elbír azzal amit amúgy csinálok, lehet befigyel a konzol :)

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

  • Romvr

    őstag

    válasz djculture #22 üzenetére

    Ha azt vesszük hogy nyugatabbra milyen a minimum fizetés, akkor nem drágák a játékok. Ha azt vesszük hogy nálunk drágábbak a játékok mint nyugaton és ehhez milyen a fizetés...
    Ha havi 400-500 ezret keresne a nép, akkor pont nem érdekelne mondjuk évi 200 kiadás a szórakozásra. Sőt! De úgy hogy havi 80-100-at keres az ember... már horrorisztikus kategória egy játék. De tudom! A pórnép ne szórakozzon, csak dolgozzon míg bele nem döglik!

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák