Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KisDre

    senior tag

    válasz Benito94 #8 üzenetére

    Szabad tudni milyen füles az? :) Én eddig csak néhány nVidi mellé tudtam hogy adnak.

    [ Szerkesztve ]

    KisDre.artstation.com

  • KisDre

    senior tag

    A megosztottság eléggé jelen van a YouTube-n is:
    Otherworld online versus GamedayIroda
    S elmondhatjuk hogy itt két játékosról van szó és nem úgymond hivatásos újságírókról... Ergo ami metacritic-en van user értékelés hogy 100-ból 44, nagyon durva lehúzás, ami a Uplay-es mizériának tudható be.

    szerk: Persze ez ugye a hype vonatnak köszönhető. De volt már példa olyanra is hogy ilyen hype vulkán nélkül is userek megbuktattak egy játékot (2008-as Prince Of Persia). Na nem mintha a WatchDogs megbukna üzleti szempontból, de mint kritikai oldalról hááááát... Majd az idő lesz a megmondója, "tiszta fejjel" hogy milyen is ez a játék, azoknak akik nem játszottak vagy még kipróbálni se tudták.

    [ Szerkesztve ]

    KisDre.artstation.com

  • KisDre

    senior tag

    Amúgy, a így ez a WatchDogs mizéria után, rossz belegondolni, hogy az Ubi-tól számomra nagyon várt másik játék, a Crew, vajon milyen lesz :F

    Egyébként hogy a játék védelmére kelljek, rossz volt nézni ezt a videót, de az jár a fejemben, hogy az vajon az igényeim alább adása lenne, ha úgy állok a dologhoz, hogy na, "Én játszok veled, te meg meséld el nekem a sztoridat és közben ha ki tudsz kapcsolni vagy elkalandozok az pluszpont, de amúgy ne gátolj a főszálban." Bár az a része a linkelt videónak mikor írja hogy hackelés nélkül gyorsabban végzünk egy küldivel, némileg durva, de akkor is ott a szabadságunk hogy megtehetjük. De nem is ebbe látom a fő hibát, hanem hogy a játék, 2 mértéket nem értékel, az egyik a pénz könnyűsége, a másik a reputációnk hogy jók vagy rosszak vagyunk lényegtelensége.
    Azért belegondolva hogy mennyi ideje készült ez a játék, így külső szemmel csalódott vagyok, de ha alkalmam adódik rá kipróbálni kipróbálnám ettől függetlenül, de venni nem hiszem hogy megvenném ez időtájt.
    Nem is az hogy nem GTA, jobban is teszi hogy ha nem majmol, de a saját útján (mélysztori-hackelés-maga ez a ctOS világ) meg rezeg a léc.

    KisDre.artstation.com

Új hozzászólás Aktív témák