Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolverine

    félisten

    válasz mokkacsoki #46 üzenetére

    Van különbség a HC és a függő között. Nem is kicsi.

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

  • Rushmachine

    csendes tag

    válasz mokkacsoki #46 üzenetére

    Hát apukám neked aztán tényleg hozzá kellett szólni a témához.
    Szerintem a kommentek felét se olvastad el.Mint írtam korábban ,de megint csak ismételni kell magamat ,de mondjuk nem kéne ha valaki rendesen elolvassa azokat a K*RVA kommenteket.A játéknak rengeteg szuper dolga van és rengeteg rossz is ,mivel a cikk csak a pozitív dolgokat érintette ,gondoltam összeszedem azokat a dolgokat amik a negatív oldalt képviselik.És hozzátettem,hogy ezeket nem azért írom le ,hogy az ilyen semmilyen hozzászólású emberekkel vitábaszálljak.Errefől mindig van olyan okoska aki mindig kostolgat embereket.!
    "...Hát elolvasgatva a kommentek felét..." LOL
    A másik amit Wolverine kolléga is említett,hogy a HC meg a függő között óriási különbség van.
    "...off:Én kom csak most kezdek ismerkedni azzal a jelenséggel hogy ha valaki a fél életét a gépek elött tölti és folyamatosan gémel az ma már nem függő hanem hardcore gémer..."
    Hát Papuskám erre rábasztál ,mert az életem nagyobbik felét a munka teszi ki,utána a edzés és csak utána a gép.Szóval ez az elméleted valahogy bebukta.!!De az a lényeg te
    übermensh vagy.
    "...A PvE miatt kár vernie bárkinek magát nem arról szól..." Ilyen okos megnyilvánulásokat ne nagyon erőltessé ,mert ha nem jöttél rá minek benne a PVE , akkor ne nagyon erőltessük a kommunikációt.
    "...Én ezek közül majdnem minden jobb szerón felhúztam egy karit 15 ig..."
    Ez is egy nagyon tartalmas mondatod,csak azt nem értem minek írogatsz ilyen okosságokat.Meg hát igen kemény dolog 15 ig felhúzni egy karit ebben a csodás gémben.
    Na örülnék ha nem szólnának olyan emberek a topicba ,akiknek gözük sincsen a dolgokról,mert nincs kedvem flame-elgetni ,meg elmagyarázni mindent,hogy a ifjú titánok is megértsék.
    Na csóközönvíz
    R

    [ Szerkesztve ]

    .... olyat mondok ,hogy beszarsz ... : " lekvárosméjkrémestúróvalmegbolondítottrántotthalbepanírozva" :D

Új hozzászólás Aktív témák