Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz borix #801 üzenetére

    Nekem megvan az ACDC Powerage és az Iron Maiden Number of the beast albuma mind digitális FLAC, mind bakelit formátumban. Megvan hozzá a JLH 75W saját építésű végfok a szép méretes Pio erősítőben, ehhez méretes hangfalak társulnak és PC-s meghajtást egy Asus Xonar DX hangkari csinálja.
    A bakelit (ami sosem készült bakelitből) is erre a JLH erősítőre van kötve, szóval a körítés ugyanaz. Maga a lemezjátszó meg egy 80-as évekből származó, direkt hajtásos, linear tracking rendszerű nem bóvli cucc, de nem is egy drága valami.

    Mindkét verzió nagyon jól szól, de a bakelit verzió bizony egy kicsit élet telibbnek hat. Főleg a mély az, ami jobban emlékeztet arra, amit egy rendesen hangosított koncerten hallasz. Nehéz leírni szavakkal, de nincs köze a sznobsághoz, egyszerűen _szerintem_ egy kicsit jobb.

    Ez olyan, mint a csöves erősítő téma. Amíg valaki nem hallott normális csöves erősítőt szólni, addig hiába is olvas a csöves hangzásról, nem fogja tudni miről van szó.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák