Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz Abu85 #31 üzenetére

    pontositok tovabb: a megatexturazas implementaciojaval voltam elegedetlen a Rageben: kutatasi projektnek tokeletes lett volna, commercial productkent viszont szerintem nem utotte meg a mercet. az, hogy az integracio lassult a varthoz kepest nem csak az iDnel okozott bajt (ld UE4.0), de egy profitorientalt cegnel ilyen helyzeteket le kell kezelni szvsz. nem letezik, hogy senkinek nem tunt fel, hogy mennyire elfogadhatatlan a popup (ill igen, de akkor a minosegellenorzessel nagyon komoly problemak voltak).

    "Persze ez különálló VRAM-mal rendelkező dedikált GPU-n sosem fog működni."
    Ez igy van, viszont ettol jatekoskent nem leszek boldogabb:).

    Kieg: egyebkent anno 6950el probaltam eloszor (kvazi akkori AMD csucs), amin 15-20 fpssel ment, kb quake2 szintu texturakkal. Ugy, hogy akkorra mar egy eve a piacon volt a jatek, ilyet meg tenyleg egy maroknyi alkalommal lattam 25 eves gamer mult alatt, hogy az aktualis csucshardveren egy jatek nem futtathato elfogadhatoan out of the box (talan az utolso S3 kartyaval meg Matroxokkal volt kivetel, de elobbi kisse elhibazott volt, utobbik meg sose minosultek jatekra hegyezett kartyaknak).

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák