Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JR.CSé

    senior tag

    válasz p87 #49 üzenetére

    Ezt eddig is selyteni lehetett.Mert hogyan is lehetne lemásolni egy olyan cuccot ami ráadásul javarészt a saját illetőleg samsung alkatrészekből épül...
    + hab a tortán h mindezt a külsőre tették.Ami a tableteknél egy kicsit érdekes...
    De aki látta a kettőt együtt az tudja h köze sincs a kettőnek egymáshoz..

    "A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

  • Remus389

    veterán

    válasz p87 #135 üzenetére

    szerintem se szabadna védeni, mert akkor azt hiszik mindent megtehetnek, bíróság félrevezetése bűncselekmény(lásd link alul)

    crime must pay, de gondolom senkise fog börtönbe kerülni, nem úgy mint egy átlagember aki ilyet próbálna lesittelnék 1-2 évre szerintem

    de hát az almások istenek és érinthetetlenek, meghát van pár önkéntes, önjelölt ügyvédjük is

    szerintem ez bűnpártolás, bíróság félrevezetése igenis bűn[link], tehát bűnbeesett az alma, nem vitás

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

  • Remus389

    veterán

    válasz p87 #294 üzenetére

    +1

    Ijk : +1

    én se szeretem ha a nyílvánvalóval vitatkoznak és bűnt pártolnak

    ha pl a Samu vagy a google(akikkel én szimpatizálok) próbálta volna hamis képekkel megtéveszteni a bíróságot és bűncselekményt követ el, én ugyan nem védeném, mert gengszter módszereket nem védem akárki is csinálja

    így lettem nevelve

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

  • Everman

    addikt

    válasz p87 #294 üzenetére

    "Apple hivatalos beadványában átszerkesztett Galaxy tab képet raktak az ipad mellé. Kész, ennyi, ezt nem lehet kimagyarázni."

    Egy eltérő képarányú készülék illusztrációja került a beadványba.
    Az, hogy ez átszerkesztett hamisítvány, vagy egy hivatalos dokumentumból átemelt prototípus képe, ez nem egyértelmű, egyik sem bizonyított, így tényként kezelni eléggé érdekes dolog.

    "Ezért csakis az Apple a felelős"

    Ez viszont tény, hibáztak, mert akár szándékosan került a kép oda, akár véletlenül, észre kellett volna venniük.

    "itt maga az Apple a felelős és ők fognak kártérítést és büntetést fizetni."

    Ez nem biztos, tekintve, hogy ez csak egy illusztráció, a képanyag, ami bőségesen volt a beadványban a normál készüléket mutatta, másrészről hivatalosan nem történt kifogás emelés ez ellen, sem a bíróság, sem a Samsung részéről, de még az Apple sem nyilatkozott ez ügyben.

    A kitiltásért meg nem az Apple a felelős, mert nem ők hoztak hibás döntést, hanem a bíróság.

    Az egy teljesen másik történet, hogy ha bebizonyosodik, hogy nem az FCC által jóváhagyott készülék került a gyártósorra, akkor nem az Apple fogja visszavonni az összes Tab 10.1-es készüléket és nem az Apple fog tetemes bírságot fizetni ezért.

    [ Szerkesztve ]

  • utomi

    senior tag

    válasz p87 #294 üzenetére

    :C :Y :Y :R
    Hát ez a hozzászólás olyan szépen összefoglalja, hogy:

    A,
    Ha valaki elvakult az pont te vagy mert míg Everman kulturáltan és észérvekkel alátámasztva próbálja bizonygatni a dolgokat addig te csak fröcsögsz.

    b,
    A jogról fogalmad sincs. Tudom, hogy köpködni jó neked de ha itt a Samsung valakit perelhet akkor max. a Német államot mert az téves ítéletet hozott! (Igen a Német államot mert a bíróságot nem lehet beperelni!) De nem fog a Samsung perelni ezt már most megmondom neked.

    Hát a net azzal is tele van, hogy Elvis él és az UFO-k itt élnek köztünk. Mégse hiszem mert nincs rá egyértelmű bizonyíték.

    "Ha az Apple FCC dokumentumokat használt ahogyan arra Everman is rávilágított akkor szó sincs hamis vádról. Ezt még a legelvakultabb Android fan-nak is el kell ismernie."
    Teljesen mindegy, honnan vannak a képek, ha valóban manipuláltakkal akartak valamit bizonyítani. Ha ez bebizonyosodik, az gáz.

    Ha az FCC doksiból átemelték akkor nem manipulálták. ÉRTEM, hogy egyrészt nyilván ők is látták hogy az nem teljesen hasonlít a Samsung Galaxy Tab 10.1-re ami forgalomban van. DE a jog így működik. Találtak egy kis kaput, egy okot amivel elérték, hogy 10 napra be legyen tiltva az egész EU-ban a Galaxy Tab. És ez nem semmi.

    "Tehát ez a piacot úgy 0%-ban befolyásoló tényező.Ennek is csak itt és jónéhány hasonszőrű oldalon tulajdonítanak jelentőséget."
    És a tőzsdén.
    Hát nem hinném. Nyilván ha az Apple MAJD a végleges ítéletben veszít akkor az befolyásolhatja a tőzsdét. De őszintén szólva mivel negyedévről negyedévre rekordot döntenek az eladásaik és a bevételeik, nyereségeik ezért nem hinném, hogy egyenlőre ennek különösebb jelentősége lenne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák