Új hozzászólás Aktív témák

  • Marvinyo

    aktív tag

    válasz User64476 #317 üzenetére

    Nem egészen. Linus egyenes, nem prosztó. Ha valaki az asztalomra szarik sokadjára, akkor úgy lebaszom onnan, hogy kacsáznia kelljen hátralévő életében. Ha ez szerinted összehasonlítható a tipikus kihaénnemkussoljál főnökkel, akkor gondolkozz el.

    De akkor még egyszer, tömören: az illető kritikusan elbaszta (volna) a linux kernelt. Nem először. Szólnak neki, hogy valami nem fasza, és még neki állt feljebb, hogy nem nála van a hiba. Valószínűleg ezt sem először. A "takarodjál és javítsd ki" rövidebb, mint hogy "Hát drága uram, ha esetleg éppen úgy adódik, hogy talán elgondolkozna azon, hogy lehet, hogy előfordulhat, hogy megeshet, hogy valószínűleg az ön mélyen tisztelt oldalán van a hiba?".

    És azt is leírta, hogy egyetlen dolog siklatja ki nála a mozdonyt, ha valaki az egyetlen szabályt nem hajlandó betartani amit kér. Na, akkor le fog baszni. Csúnyán. Mert megérdemled.

    Olvasgass még tőle.

    (#321) nyisziati

    Hol van ilyen? Megyek oda dolgozni. Valószínűleg nagy pénz lesz abban, hogy helyrerakjam a szart :-D

    (#267) UnA

    Oké, de volt valaha valamilyen igazi munkája? Mert nagyon úgy ugat, mintha ő legalább Knutt és Stroustrup zsenialitását kapta volna egy csomagban, de hát a csúnya gonosz "privileged white men"...

    Ja, én most konkrétan az izé (mi rá a megfelelő genderű szitokszó? :-D) twitterjére gondoltam. Mondjuk sose használtam, de ahogy elnéztem kb. 10-en ha nyalják ott körbe egymást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák