Új hozzászólás Aktív témák

  • solena

    tag

    válasz Tikakukac #19 üzenetére

    Tudom, hogy a Lumia egy időzített bomba, ezért van rendszeres mentés róla, és mindent az sd-kártyán és fiókokban tárolok. Csak ésszel:) Androidhoz képest sajátos logikája van a lumiának, de nekem abszolút bejött. Főleg öt évvel ezelőtt (illetve, hat, mikor a családba került az első wp8-as telefon, egy 520), sokkal érettebbnek tűnt, mint az android, hamarabb megtaláltam benne bármit, pedig korábban már volt android a kezemben. Nem vitatom, az android felnőtt a feladathoz, nem fog nehézséget jelenteni az átállás, amikor nyugdíjba küldöm az 530-t, de még halasztom, ameddig lehet.

    A főbb kritériumaimnak alakilag és árban (max 125mm hossz, 2018tól felfelé, max 150 euró, android, Európában is kapható) a gsmarénán ez az egy példány felel meg, de a belseje enyhén szólva sem lenyűgöző, az android baromira sokat zabál ramból, és ide bőven kevés az 512MB:DDD És azért egy 2019-es példányból kicsit többet várnék. Egy motorola razr-ért meg a fél vesémet simán el kéne adnom:DDD

    Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

Új hozzászólás Aktív témák