2019. szeptember 23., hétfő

Gyorskeresés

(#1) wolfman

wolfman
(veterán)

Úgy érzem kicsit kezdenek átesni a bulikázós f@.zkodás faktorban a ló túloldalára. De azért még kíváncsi vagyok rá egyelőre.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#2) nanocry

nanocry
(csendes tag)

Jó lesz ez még mindig 2 spannal ugrunk is neki majd szeptemberben, csak előreláthatólag 2 gépre leszünk 3an, de attól még lanparti lesz... Ezt próbálják most előadni részben. Viszont, ha a cross-play tényleg sikerül minden platon, akkor az kemény lesz.

(#3) Televan

Televan
(veterán)

Én még nézem volna egy darabig.Lehet hogy én kezdek öregedni,de az ehhez hasonló húzásokkal engem le lehet venni a lábamról, és a pénztárcám is szívesen megnyílik. Csillagos ötös a készítőknek. :R

???

(#4) Daelion

Daelion
(tag)

Én bízok bennük. :)

BL1-be nagyon sok időt bele raktam de a 2-be is illetve a Pre Sequel is ment,BL3-ra készülve most fejeztem be az eddig kimaradt DLCk-et BL 2 be az össze kötő résszel együtt amit nem rég adtak ki.

Sok sok év után talán ez lesz az első játék amit elő fogok rendelni. :K

(#5) Deck válasza Televan (#3) üzenetére

Deck
(veterán)

Én is imádtam! :R

PSN ID: deck91_x

(#6) acura

acura
(tag)

Ez a trailer LOL. :C
Van idejük a srácoknak, szerintem ez a játék rég készen van, csak várják az ideális dátumot.

(#7) ezTeknika

ezTeknika
(tag)

Én azt nem vágtam h mi volt itt a nagy bejelentés :D gondoltam lesz valami órás live.. erre 2 perces trailer :D de egyébként meg nagyon faxa volt a trailer, Eternal után ez a másik játék amit nagyon várok idén ;)

~ Earth is the melting pot of the universe ~

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.