Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    nálunk ilyen szerencsére nem szokott lenni... olyan panelban kaptam lakást, ahol szerintem az átlagéletkor jócskán 60 felett van: 15 lakásból szerintem 12-ben 60-70-80 évesek laknak... mi a 2-on lakunk a középső lakásban, az elsőn pedig a régi "házmester", de a csengő felőli oldalról soha nem tudok úgy bemenni a lakásba, hogy ne látnám őt, vagy a feleségét az ablak mellett ülni :B ...nagyon odafigyelnek mindenre... (mellesleg nem kicsit rendesek, mert amikor exem elhagyta az aranyfülbevalóját a lépcsőházban, megkerestek minket és visszaadták... ritka az ilyen... szó szerint nem eshet le egy porszem sem a lépcsőházban anélkül, hogy ők ne tudnának róla)

    kicsit más téma: egyik alkoholista munkatársam, amikor otthon tengődik gatyarészegen, általában a következő mondattal szokta lerázni a házaló/hittérítő/stb. nőket: "aki kefélni akar, az befelé... többi meg ki" ;]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák