Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Scythe_

    aktív tag

    válasz Ari18 #14 üzenetére

    Mert hány verekedős játék jelent még meg...?
    Amúgy mi a baj az SF4-el? A Mortal 2 óta nem volt ilyen jó szerintem. Lehet te más generációhoz tartozol, de nekem végre egy "rendes" verekedős játékot adtak, ha a zenéket kicseréled, nagykirály.
    Én inkább a CoD hisztériában nem hiszek. Mitől jó az a játék? Miben egyedi? Mi újat hozott az első rész óta? És hogy volt pofájuk ilyen ocsmány vizet odaokádni? :) A Modern Warfare-eknek a történetük és azok vezetése tényleg zseniális. De a gameplay (és a talmud idézetek, pff!) borzasztó. Szerintem az ilyen "legjobb játék" meg top10 dolgokat max érdeklődéssel kell szemlélni, aztán azon mód el is felejteni.
    Ott van a Dragon Age. Az szerintem is az egyik legjobb játék idén, de mondjuk egy Fable rajongó nem biztos, hogy sokra értékeli. Vagy egy Risen-es. (Nekem azok is tetszettek, de én a klasszikus rpg-ket szeretem inkább, nem a ritmusra joypad nyomkurászást arra ott van az SF4 :) ) Márpedig egy rossz harcrendszer egy rpg-t hazavág.
    Szal a nagy bölcsesség, ami amúgy teljesen nyilvánvaló, hogy nem ugyanaz mindenkinek a legjobb :)

Új hozzászólás Aktív témák