2019. augusztus 19., hétfő

Gyorskeresés

(#1) aram01

aram01
(nagyúr)

Megan Fox na az tényleg jó :C

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2) bishoplogan

bishoplogan
(senior tag)

Wolverine játéka meglepett... hogy két díjat is besöpört.

(#3) Zigur

Zigur
(senior tag)

A helyezéseket nézve elgondolkoztam vajon melyik stúdió mennyivel kenhette meg a megfelelő személyeket - nem azt mondom hogy vacakok a játékok, hanem hogy mondjuk az első 10 játékból mind megnevezhető az első helyre, némi pénzecskével simán oda lehet tenni feltűnés nélkül...

(#4) Janoska26

Janoska26
(addikt)

Ja a God Of War 3-at énis várnám, de azt is, hogy legalább negyedeljék a PS3 árát, mert ezért az 1 játékért nem ér annyit :U :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) hejesírásó

hejesírásó
(senior tag)

pfff hogy kaphatott díjakat a wolverine? :W

Az év játéka a legvégén a dragon age? hát nem tom. :o
szeretem az RPG-ket, nem is lett gyenge a DA de azért az év játékát nem adtam volna neki oda.

[ Szerkesztve ]

(#6) Thodeus válasza hejesírásó (#5) üzenetére

Thodeus
(aktív tag)

"Az év játéka – Uncharted 2: Among Thieves"

[ Szerkesztve ]

(#7) Beerwolf

Beerwolf
(senior tag)

NHL tényleg ilyen jó?

(#8) Antibazsi

Antibazsi
(aktív tag)

A Wolverine szerintem egy díjat mindenképp megérdemelt. Idén az volt az első játék amit végig tudtam játszani és végig élveztem, viszont Batman jobb volt és nem kapott egy díjat sem, a legjobb szereposztás szerintem inkább oda járt volna.
Legjobb PC játék – Dragon Age: Origins
Ezzel teljesen egyetértek, erre számítottam. :K

Üdv, Balázs

(#9) Pubszon

Pubszon
(veterán)

Kb amire számíthatni is lehetett, mondjuk 1-2-n meglepődtem. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM550x...

(#10) kételkedem válasza Janoska26 (#4) üzenetére

kételkedem
(addikt)

Nekem is ez a legnagyobb gondom a játékokkal :((

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#11) D_r_u

D_r_u
(tag)

Stratégiák, kalandjátékok és (nem autó) szimulátorok nem voltak idén? Ha már a legjobb DLC-t és Megan Foxot is díjazzák, ráadásul a sportjátékokat két részre osztják, akkor nyugodtan lehetne még ilyen kategóriákban is díjat osztani.

(#12) hejesírásó válasza Thodeus (#6) üzenetére

hejesírásó
(senior tag)

legjobb pc játék idén, a többi csak zabkása :U de bocs, félreérthető voltam.

(#13) eddie17 válasza Antibazsi (#8) üzenetére

eddie17
(addikt)

Rocksteady megkapta a legjobb stúdió címet.

(#14) Ari18

Ari18
(őstag)

"Legjobb verekedős játék – Street Fighter IV"

Ez csak nekem tűnik furcsának? mire? akkora egy szar volt :W

(#15) raven84

raven84
(tag)

Vicc ez a szavazás.. A legjobb játék az Uncharted 2 lett, de a saját kategóriáját ( akció-kaland ) nem tudta megnyerni?

(#16) Isee válasza raven84 (#15) üzenetére

Isee
(senior tag)

Igen, eléggé furcsák nekem is a helyezettek :F
Viszont a MW2 és a Dragon Age: Origins 2 díjat is besepert :K

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#17) CptMisi

CptMisi
(őstag)

nem kell annyira meglepődni, a szavazásos résznél is hülyén volt megoldva... :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#18) Szaby59

Szaby59
(veterán)

A L4D2 mivel érdemelte ki a legjobbnak járó díjat?

Steam/Origin: szaby59

(#19) RexpecT

RexpecT
(addikt)

Legjobb PC játék – Dragon Age: Origins
:R :)

----------------------------------------------Heisenberg----------------------------------------------

(#20) HS 2142

HS 2142
(őstag)

Én adtam volna díjat a Plants vs Zombiesnak....., de azért a Dragon Age se rossz!

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#21) bishoplogan válasza raven84 (#15) üzenetére

bishoplogan
(senior tag)

Na ez az

(#22) elithun

elithun
(őstag)

Nem csoda, hogy az Uncharted 2 nyerte az év játéka díjat, egy rakás kategóriát kihagytak, érdekess...

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#23) orbano válasza aram01 (#1) üzenetére

orbano
(félisten)

az a kikent, kiszilózott műribanc? jól ki lehetsz éhezve hallod :D

a felhozatal meg... ennyire sz*r volt 2009 hogy ezek a legjobb játékok? pff.

A vér nem válik VAZZE!™

(#24) D1Rect

D1Rect
(félisten)

Elég érdekesre sikerült lista az biztos. :U

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#25) Thome

Thome
(addikt)

Én a Starcraft 2 -nek adtam volna az év játéka címet! :DDD

Egy kis fekete humor.

Bánat

(#26) Pinky Demon

Pinky Demon
(addikt)

Legeredetibb játék – Halo 3: ODST

qrva eredeti :))

(#27) D1Rect válasza Pinky Demon (#26) üzenetére

D1Rect
(félisten)

A sok megjelent eredeti ötlet közül neked melyik jön be? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#28) Morden24 válasza Thome (#25) üzenetére

Morden24
(nagyúr)

2015-ben majd Marty McFly légdeszkával hozza be nekik a díjat ;]

Sectumsempra - For Enemies

(#29) sirdond

sirdond
(senior tag)

ez elég szar, mondjuk az amerikaiaktól nem is vártam mást

(#30) sirdond

sirdond
(senior tag)

dupla

[ Szerkesztve ]

(#31) BemApo

BemApo
(senior tag)

Legjobb Multiplayer – Call of Duty: Modern Warfare 2 na ez nem tudom hogy jöhetett össze :DDD

a legjobb PC játékkal viszont abszolúte egyetértek :K

(#32) atee

atee
(őstag)

Sok egyéb mellet az UFC 2009 jó, de. A Fight night 4 fényévekkel jobb nála....
Az év verekedős játéka minden szempontból.

(#33) atee válasza Beerwolf (#7) üzenetére

atee
(őstag)

Aki szereti a jégkorongot annak biztos. Régen játszottam vele. Ma már nincs időm az új részekre. El tudom képzelni, hogy jó játék.

(#34) ez_meg_emaz válasza atee (#32) üzenetére

ez_meg_emaz
(őstag)

Kinek mi. Nekem inkáb ufc. Amugy más sport mind1ik, annyi közös van bennük hogy verekedős kb.

(#35) Elmör

Elmör
(senior tag)

A PS3 beerősített, be is söpörte az év díját, hát nem semmi! :Y
Írom ezt mindazok ellenére, hogy PC 4ever! :R
Pont a PC-s Dragon Age-el nem fogok játszani, azért az milyen már. :DDD
Nálam idén az abszolút full király játék a Fallout 3 volt a DLC-knek köszönhetően, rengeteget játszottam vele, na meg persze a GTA4-el, bár ha jól emlékszem az sem idén jelent meg PC-re. :U

Core i7 + GTX1080 Powa@2K IPS

(#36) ivan drago válasza Elmör (#35) üzenetére

ivan drago
(csendes tag)

Megan Fox egyértelműen viszi a pálmát... nagyon jó színésznő és nagyon jól néz ki :DD

Tel: 06703919716

(#37) hejesírásó válasza BemApo (#31) üzenetére

hejesírásó
(senior tag)

aki szereti a műfajt annak a singlije bejött én az év pc géme dobogóra felraknám 3-dik helyre minimum.

(#38) jak21

jak21
(csendes tag)

shift nincs ott?vagy!

http://gameboy.lapunk.hu/

(#39) sislaciii

sislaciii
(aktív tag)

Azért a COD MW2 hál istennek nagy örömömre 2 díjat is bezsebelt. :)

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#40) DriderG

DriderG
(tag)

Ilyen hülyeséget... Az év játékának minimum csak multiplatform játékokat kellett volna nevezni. Itt van pl. a DiRT 2, ami szerintem egy nagyon jó multiplatform verseny, de az év autós játéka mégis az Xbox 360 exkluzív Forza Motorsport lett... hát igen, ott van a Gran Turismo PSP is ami szintúgy érdekes, mivel ilyen erővel egy mobilos játék is lehetne az év legjobb autóversenye... :C Kicsit okosabban és platformfüggetlenül kellett volna díjazni, vagy legalább a konzol specifikus játékokat berakni a saját konzol-kategóriájukba, és akkor értelmesebb lenne, hogy legjobb PS3 játék:..., legjobb X360 játék:..., legjobb handheld játék:... Tudom, voltak ilyen kategóriák, de mégis úgy tűnik, hogy nem volt rendesen kategorizálva, egyébként nem győzhetett volna multiplatform játék felett X360, illetve PS3 exkluzív. :W (egy fix konfigurációra könnyebb játékot optimalizálni, mint 4-5-re, amiben benne van a PC is amit sokkal többféleképpen lehet összeállítani)

[ Szerkesztve ]

(#41) orbano válasza DriderG (#40) üzenetére

orbano
(félisten)

gondolod a marketingen kívül bármi értelme van ennek a toplistának? :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#42) Pubszon válasza Ari18 (#14) üzenetére

Pubszon
(veterán)

Igen, ez csak neked furcsa, mert kurva jó game! :DD

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM550x...

(#43) DriderG válasza orbano (#41) üzenetére

DriderG
(tag)

Ha a dobozokon is feltüntetik, hogy VGA 2 kategória nyertese/VGA szerint az év játéka és ezzel vakítják a parasztot, akkor az a minimum lenne, hogy egy szakmai zsűri értékelje/kategorizálja, és a Metacritic pontszámait is figyelembe vegyék...

(#44) NeAndrew válasza hejesírásó (#5) üzenetére

NeAndrew
(csendes tag)

a wolewerinét szeretem a de viszont a DA:origins lószar..... millionyi jobb rpg van.... pl:Diablo2:P de ebben az éven is kiött kismillionyi jobb game....

(#45) K!LLeR

K!LLeR
(őstag)

Cod6nak van a legjobb multija az biztos :D csak szar h nincs dedikát szeró mert így mégiscsak homályosan fénylik ^^

(#46) Silenzio válasza ivan drago (#36) üzenetére

Silenzio
(addikt)

És mitől olyan jó? Láttad már normális filmben is, vagy csak a Transformersben ahol csupán a seggét meresztette - igaz, azt nagyon szépen tudja...

NeAndrew: Ezzel a véleményeddel én egy darabig nem mennék az utcára. :) Az Origins egyrészt nagyon jó, a Dió2 meg sosem volt RPG. Ahogy az első része sem. Nem is akart az lenni soha.

[ Szerkesztve ]

(#47) _Scythe_ válasza Ari18 (#14) üzenetére

_Scythe_
(aktív tag)

Mert hány verekedős játék jelent még meg...?
Amúgy mi a baj az SF4-el? A Mortal 2 óta nem volt ilyen jó szerintem. Lehet te más generációhoz tartozol, de nekem végre egy "rendes" verekedős játékot adtak, ha a zenéket kicseréled, nagykirály.
Én inkább a CoD hisztériában nem hiszek. Mitől jó az a játék? Miben egyedi? Mi újat hozott az első rész óta? És hogy volt pofájuk ilyen ocsmány vizet odaokádni? :) A Modern Warfare-eknek a történetük és azok vezetése tényleg zseniális. De a gameplay (és a talmud idézetek, pff!) borzasztó. Szerintem az ilyen "legjobb játék" meg top10 dolgokat max érdeklődéssel kell szemlélni, aztán azon mód el is felejteni.
Ott van a Dragon Age. Az szerintem is az egyik legjobb játék idén, de mondjuk egy Fable rajongó nem biztos, hogy sokra értékeli. Vagy egy Risen-es. (Nekem azok is tetszettek, de én a klasszikus rpg-ket szeretem inkább, nem a ritmusra joypad nyomkurászást arra ott van az SF4 :) ) Márpedig egy rossz harcrendszer egy rpg-t hazavág.
Szal a nagy bölcsesség, ami amúgy teljesen nyilvánvaló, hogy nem ugyanaz mindenkinek a legjobb :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.