Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #09256960

    törölt tag

    válasz paljani #47 üzenetére

    Persze elengedem tudáshiányos emberekkel nem lehet kommunikálni szájkaratézni meg nem szoktam. Ez nem a jobb bal oldal harca ahogy itt ki akarják hozni hanem a kommunikáció jövője. Azért tegyük hozzá voltak értelmes kommentek a fórumon azt a párat érdemes volt elolvasni pl a fészbúk modi további gondolataira még kíváncsi lettem volna hogy a moralizálás hogy ment fel neki Csehovi magasságokba.
    Jeltovábbítás vagy politikai harsona?? Ezt kell eldönteni
    Ahogy valaki mondta a Vodafone torony se azért van ott hogy ha a szüleiddel beszélsz telefonon elkezdje minősíteni amiket beszéltek. Lehallgatják rendben illetve ez sincs rendben!!! de nem ez a dolga.
    Hogy is mondta most az egyik tulaj "veszélyes precedens" ami történt.
    Hogy mi a jövő? Az hogy EU kapcsol, az az erő aki befolyásolni akar megmutatta magát ez nekünk jó. Kialakulnak majd olyan csatornák amik nem külső országokból akarnak befolyásolni, és azok terjednek el az hogy az a Parpal lesz vagy a Telegram, nekünk a HunDub
    Persze ez azért nehéz mert ahogy IWIW-et is kilóra felvásárolták és megszüntették azok csak a konkurenciát kotorták el az útból nem akartak EU "szósöl médiát".
    Szerintem az sokat elmond hogy az eset után 72 óra alatt 25 millió új felhasználó regisztrált a Telegramra :D

    [ Szerkesztve ]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz paljani #47 üzenetére

    "A bal lépte meg ezt a cenzúra dolgot először, a sok elvtárs meg most állva tapsol."

    Te nem tudom melyik filmet nézed, de itt nincsenek elvtársak, és inkább fekve röhögünk, de közel voltál ;)

    "Mert most ők nyertek vele"
    Kik? Engem speciel nem érdekel a legkevésbé se hogy az usa elnöki székében ülő meleg, néger, republikánus, demokrata, vagy éppen idián e... Ki az az ők? És főleg mit nyertem??? :DDD

    "A szellem már mindenesetre ki van engedve a palackból."
    Nem tudom milyen szellemre gondolsz, de elég durván hangzik. Kifejtenéd? Azért nem mindegy hogy A csaj a körből mászott elő, vagy Casper trollkodott megint...

    125 szóból amit írtál sikerült 0 konkrét megállapítást tenni, semmi kézzel fogható. Engem meg téged évekkel ezelőtt kivágtak volna ha egy ilyen accból ilyen kontentet toltunk volna nap mint nap. Ő is csak egy halandó mint te, függetlenül attól hogy micsoda zseniális vállalkozó -rohadtul nem- vagy milyen jó politikus -lol-.
    Viszont igen, örülni kéne, neked is, meg mindenkinek aki ezen sárgolyón él jelenleg, mert a modern korunk eddigi legnagyobb biztonsági kockázatát patchelték meg.

    Tudom hogy nehéz felfogni, de a szólásszabadság még mindig nem arról szól, hogy azt mondasz amit akarsz akkor amikor akarod, úgy ahogy akarod, ott ahol akarod. Ha nem tetszik nos, az elég nagy para, mert jelenleg a helyzet mindenhol ez. Még itthon is, pedig itt aztán nem komcsik írták az alaptörvényt... Jó lehet hogy egyik másik társíró táplál a megszokottnál vagy elfogadottnál szorosabb vonzalmat ereszcsatornák irányába, de hogy az alaptörvény messze nem komcsi vagy libcsi vagy a többi divatos szlenges izé amit használnak az biztos. Na ilyenkor akkor mi van? Ja... Semmi ;]

  • #09256960

    törölt tag

    válasz paljani #61 üzenetére

    Mivel Amerikából indul az egész ezért ők fogják lefájtolni.
    Aminek a vége valószínű tagállamok kiválása lesz.
    Minden kontinensnek lesz saját médiás programja ahol a hivatalos oldalait tárolja,( nem kommentálva mert ha a tűzoltóság vagy a Müller Cecília megszólal vírusbejelentésre ott nincs helye minősítgetni rendőrségi bejelentéseket hanem végrehajtod)
    Tehát se Kína se Oroszország se EU nem fogja beengedni Amerikát, így magára marad és nemzetvédelmi kockázatnak tartja majd EU a tagjainak adatainak hozzáférését.
    Én mindenképpen idesorolom a Twittert is egykutya.
    Ugye ott a fejlesztője beszélt a shadow banninról amikor nem tudod hogy le vagy titlva kommentelhetsz is csak senkinél nem jelenik meg.
    Persze ez is konteó valakinek hogy ilyen van :)))
    Dehogy . Rövidtávon az várható hogy zuhanni fog a fész a twitter és hasonlók részvényértéke. Mert azzal hogy zaklatsz másokat azzal hogy elkezdik elhagyni ezeket a fórumokat azzal bevételi források is elkezdenek elmenni. Az jól látható hogy pl a magyarországi BLM tüntetéskor fészen kint volt Antifa oldala ami arra buzdított törjétek be a kirakatokat vegyétek el ami a tiétek ekkor felkeresték a fészbúkot hogy tiltsa le. Nem tett neki eleget Gyomorforgató !. Vannak egyenlőek meg az egyenlőbbek úgy látszik. Az angliai BLM tüntetésen egy szobordöntögető átvágta egy szoborvédő torkát ez úgy jelent meg a hírekben mindenhol mint hozzávetőlegesen békésen zajlottak a tüntetések. Nem tartóztatták le a BLM főnököket nem mondták rájuk hogy lázongásra anarhiára hívtak össze embereket.
    Kérdés meddig tűrik ezt az emberek, meddig lehet egy alternatív valóságban élni ahol pár multi millás mondja meg mi a valóság ?
    A Lengyelek már elkezdtek intézkedni kövessük példájukat...

    [ Szerkesztve ]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz paljani #61 üzenetére

    Nem tudom mennyi amerikai csatornát látsz, ezek szerint nem sokat, nagyvonalakban úgy néz ki ott is a média mint itthon, csak mondjuk ott nem monopólus van. Szóval eddig is megvolt ez a mentalitás, ugyanazt a témát a különböző adók úgy hajtogatták ahogy az ő ideológiájuknak megfelelt. Szóval ja... Ezeket a golyókat már rég kilőtték...

    Megint az a baj, hogy kevered a szezont a fazonnal. Nem a politikai fél ment el semerrese, egy magáncég tette ezt. Ha már botrány, akkor inkább az a kérdés, hogy miért nem voltak elég tökösek hogy hamarabb megcsinálják. Nyilván az a válasz erre, hogy akkor alájuk tett volna a sértődött egomán, így meg már nem tud. Az a baj hogy nem tudsz pártokon és elnökökön túllátni. Mindenben az összeesküvést keresed és a kicsavart magyarázatot. Az elnöknek arra van joga amire felhatalmazást kap. Arra hogy a twitteren fenyegetőzzön, arra speciel nem kapott, ahogy az utolsó megmozdulásaira sem. Semmi más nem történt, csak egy ember odaszart egy másik ember nappalijának a küszöbére, és ezért pont azt kapta amit bárki kapott volna. Ez így van jól. Ha nem érted meg, hogy egy twitteren vagy facsén vagy bárhol akár az amerikai elnöknek sem lehet alanyi jogon azt csinálni amit akar, akkor komoly gondok vannak nálad.

    [ Szerkesztve ]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz paljani #80 üzenetére

    "Hogyan tovább?"

    Én ciccentek egy sört, mert sikerült leirnod egy csomó karaktert ferdites nélkül, őszintén végre, és ez már valami. Nem is volt olyan nagyon nehéz ugye?

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz paljani #96 üzenetére

    Főleg, hogy ezt nagyrészt a populista oldal rajongói nyomják, ld. még 888, Vadhajtások, stb.

    Mutogatni való hater díszpinty

  • #09256960

    törölt tag

    válasz paljani #96 üzenetére

    "következmények nélkül" Nem következmények nélkül.
    Mintha ideszabták volna ezt a videót: :DDD
    Amerikai Istenek: A digitális diktatúra kora

  • #56573440

    törölt tag

    válasz paljani #96 üzenetére

    Te minosited magad és én vagyok a hibás? Ez nem valami blm antifa meetoo jellegű kicsavart buli szokott lenni? Jó nekem mindegy, csak eddig úgy tűnt hogy pont ezek ellen szolalsz fel, dehat mióta mondom, hogy mindenkinek megvan a saját ereszcsatornaja...kár hogy érdemben nem tudsz hozzadzolni, hisztizz tovább az segít majd :N

  • #56573440

    törölt tag

    válasz paljani #106 üzenetére

    Dehogynem, igazi feminista kirohanasod volt, ezt ne tagadd el magadtól! Ez nagyszerű! Mi nem itelkezunk itt, nyugodj meg barátok között vagy. Itt szabad neked is ;]

    Az a baj hogy baromságokat írsz, majd amikor megcafolnak egy darabig vergodsz, aztán amikor nincs tovább, akkor jön a szokásos hiszti mint most. Nincs érv, úgyhogy a benned elő gyermeki hiszti tombol csak. Ok nélkül bántott a bácsi, hiszen én csak képtelen baromságokat írtam neki...

    Mik vannak. Kemény ez a világ... Legközelebb hátha nem úgy indul a verés hogy visszautnek ;) Próbáld meg újra majd. Csak ne velem. ;]

Új hozzászólás Aktív témák