Új hozzászólás Aktív témák

  • #09256960

    törölt tag

    válasz paljani #47 üzenetére

    Persze elengedem tudáshiányos emberekkel nem lehet kommunikálni szájkaratézni meg nem szoktam. Ez nem a jobb bal oldal harca ahogy itt ki akarják hozni hanem a kommunikáció jövője. Azért tegyük hozzá voltak értelmes kommentek a fórumon azt a párat érdemes volt elolvasni pl a fészbúk modi további gondolataira még kíváncsi lettem volna hogy a moralizálás hogy ment fel neki Csehovi magasságokba.
    Jeltovábbítás vagy politikai harsona?? Ezt kell eldönteni
    Ahogy valaki mondta a Vodafone torony se azért van ott hogy ha a szüleiddel beszélsz telefonon elkezdje minősíteni amiket beszéltek. Lehallgatják rendben illetve ez sincs rendben!!! de nem ez a dolga.
    Hogy is mondta most az egyik tulaj "veszélyes precedens" ami történt.
    Hogy mi a jövő? Az hogy EU kapcsol, az az erő aki befolyásolni akar megmutatta magát ez nekünk jó. Kialakulnak majd olyan csatornák amik nem külső országokból akarnak befolyásolni, és azok terjednek el az hogy az a Parpal lesz vagy a Telegram, nekünk a HunDub
    Persze ez azért nehéz mert ahogy IWIW-et is kilóra felvásárolták és megszüntették azok csak a konkurenciát kotorták el az útból nem akartak EU "szósöl médiát".
    Szerintem az sokat elmond hogy az eset után 72 óra alatt 25 millió új felhasználó regisztrált a Telegramra :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák