Új hozzászólás Aktív témák

  • salytmasztor

    aktív tag

    ...látják, tudják, sejtik, hogy ez nem lesz így ilyen formán egy nagy valami...
    ...A google máris "elkaszálta"...
    ...4-5 év lazán kell neki, hogy tömegcikk legyen, aztán majd elkaszálják valami más javára, mint most a 3d -t....
    stb

    Fogadjunk, hogy egyikőtök sem próbált még ki egy komolyabb VR szemüveget sem... :U
    Sajnos én sem próbáltam még, de higgyétek el, nagyon ütős az élmény. :K
    Azért írom ezt, mert elég sok infót és élménybeszámolót olvastam és láttam a témáról az utóbbi egy évben.
    Tömegcikk lesz, abban is biztos vagyok, csak persze valószínű nem a csúcs kategóriás verziók, hanem a közepes / olcsóbb árú, valamiben csökkentett / hibrid tudásúak.
    Támogatottság és szoftverek lesznek rá bőven, mivel sok nagy cég állt be a VR sorba és amint már írtam, az élmény nagy, már egy sima olcsó cardboarddal + telefonnal is, ha egy jobb programot tölt le az ember.
    De hogy nagyon el fog terjedni 1-2 (max 3) év alatt, az számomra már nem kérdés, az eddigi infók és tesztek (és nem a reklám / marketing / hype) miatt!

    Azért látatlanban én sem venném meg egyiket sem. Az eddigi 3 nagyobb és komolyabb termék (rift/vive/psvr) közül kipróbálás után döntöm majd el melyiket lenne érdemes megvenni...és kb 150k-nál nem szeretnék többet fizetni, így ezt az árat próbálom majd kivárni.
    Az esély persze megvan, hogy nem lesz igazam...de szerintem ez a lehetőség nagyon kicsi. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák