Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Stauffenberg #42 üzenetére

    " A legtöbb gamer cuccra csak rá van hányva a LED mindenféle koncepció nélkül"

    Ezeket nem kell megvenni és eltűnnek a retekbe.

    "Tudom ízlésről nem érdemes vitatkozni,"

    Majd pont azt csinálod. Lehet egy kérdésem? Miért? Eleve nincs olyan ipari formatervezésben sem hogy valami univerzális állandóként szép. A távol keleti autógyártás se véletlenül néz ki másképp mint a német.

    De mondom, szerintem a perifériáknál a teleszórjuk ledekkel aztán legyen rgb a bill kábele is szerintem is értelmetlen. Alaplap szinten nekem pl nem fáj, ahogy procihűtőnél se, majd lecserélem ha másik kell rá, vagy eleve olyat veszek amin nincs/kikapcsolható/szabályozható. Ház dettó, egyébként se jönnek be az eleve ledesített pl ilyen aerocool p7 és társai, egy define r5 hamarabb pattanna kosárba, de egyáltalán nem fáj ha valaki nem így látja vagy vásárol.

    Annak is megvan a helye, ha attól boldog tegye, valamiért nem érzem kényszeresen hogy a terméket vagy őt minősítsem... Néha azért én is rákívánok egy Tt Core P3-ra, csak rájövök, hogy abba több lóvét ölnék mint amennyit asszony meg a remélhetőleg belátható időn belül érkező 0 km-es humanoid 1.0-ánk mellett indokolt lenne, mert akkor már vizet bele, rendesen hard tube-al, és a járulékos lapcsere, memóriacsere procicsere vga csere, falrafúrás, etc körök válás, gyerektartás, alkoholizmus kört eredményez, és a konfig meg soha nem lesz kész ;]

  • #06658560

    törölt tag

    válasz Stauffenberg #42 üzenetére

    Mivel periféria és nem szobor, így mindegy a kinézete. Ergonómiailag jó, funkcióban rendben van, akkor meg?

Új hozzászólás Aktív témák