Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Yany #28 üzenetére

    Egyetértek veled. Szinte minden nagyobb oldal foglalkozik ezzel a témával. lásd Tom's hardware, akik tudják az arany középutat valahola WCCF bulvár és mondjuk a PH között. Én örülök ezekenek a híreknek.Napi szinten vagyok a VGA találgatósokba, ott kitárgyaljuk sokszor elég érdekesen ezeket a dolgokat,de aki nem jár be oda az ezekről nem tud, lemarad, illetve nem kap infót mindenről, pedig izgalmas téma amúgy.
    Nvidia nagyon erősen rágyúrt az utóbbi időben arra , hogy ne szivárogjanak ki tőlük infók,AMD kevésbé. Ez a pár nap például eléggé kivételes a zöldeknél, utóbbi generációt figyelembe véve. ( a tegnapi coprocesszor vagy a hűtő kinézete , kialakítása)

    A gond azért az szokott lenni, mikor magánvélemény van cikként tálalva megfelelő hátérinfó nélkül. Azért valószínűleg elég okos mérnökök dolgoznak a VGA gyártóknál, hogy megpróbálják a problémákat kezelni például RT alatt. Ezt nagyon nem szeretem,de a többi szerintem is ok és még ilyeneket a népnek :)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák