Új hozzászólás Aktív témák

  • alevan

    őstag

    válasz Ragnar_ #497 üzenetére

    Crysis 1 (és Warhead) minimumon 800x600 felbontáson fut kb 30FPS-el, Crysis 2 minimumon 800x600 felbontáson fut 15-20 fps-el a PCmen. Crysis 3-mat X360-on játszottam, mert a PC-m nem tudta futtatni (meg más játékokat sem, ez volt a konzolvásárlás fő okat).

    Mind a négyet élveztem. Velem van a baj, mi?

    Tegyük hozzá, akkor az igazi a Crysis, amikor moddolva van, hogy a nanosuit képességek ne fogyasszanak energiát. Ha már egy superkatona vagyok, hadd legyek addig láthatatlan, ameddig én akarok lenni :DDD

    (#519) fornettisuti Szóval legyen szar, mint a PSN a PS3-on. Én inkább fizetek Xbox Live-ot, de az legalább olyan, amilyet el lehet várni 2015-ben.

    3 fajta multi van jelenleg:
    -ingyenes: olcsó húsnak híg a leve
    -fizetős: jogot formálhatol, hogy legyenek elvárásaid és általában hozzák a minőséget is
    -ingyenes, feltételekkel: ez főleg az ingyenes MMO-kra jellemző, ingyenes, de az IAP-k miatt (amit átlag ki kell fizess, hogy értelmes játékkörülményeket kapj, pl. több hely a táskában) így is úgy is előbb utóbb kifizeted.

    [ Szerkesztve ]

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

Új hozzászólás Aktív témák