Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    válasz Shing #14 üzenetére

    Az egész ott bukik el, hogy nem tudsz összerakni 130k-ból olyan PC-t amin így elfut a Witcher3. A minap próbáltam meg egy egyszerű gamer PC-t összerakni, de 160k-nál lejjebb nem állt meg (OP rendszer nélkül). A 30k különbséget persze le lehet nyelni, de az avulás attól még mindig ott van és PC esetén tudjuk mennyire gyors.

    A cikkhez is szólva: azért a 4K 60fps-hez nem kicsi hardver kell jelenleg, aminek az ára már egy konzol többszöröse. Emlékszem a Crysis első részénél ment a vita a 30 fps miatt, mert akkor még azt volt nehéz elérni...mára ez 60 lett, jövőre a végén kitalálja valaki a 90-et. 30-60 fps közötti sávban tökéletesen lehet játszani egy single player játékkal. Multinál meg mindegy milyen HW van, mert ott mindenki leveszi még a felbontást is nemhogy az effekteket az fps hajhászás miatt (emiatt is utálok PC-n multizni, anno lanpartik alkalmával én megköveteltem egy grafikai szintet és úgy voltak kiegyenlítve az esélyek). Szóval ezen vitáznia a két oldalnak, legfőképpen haragudni ezért egymásra nettó baromság...
    A kiadott játékok szinvonala pedig akkor fog javulni amikor a játékos társadalom nem vesz meg minden félkész szart, lásd SWBF legújabb része, vagy az utóbbi BF szériák.

    [ Szerkesztve ]

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák