Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • htc07

    addikt

    válasz zolikaDB #200 üzenetére

    Nekem az ragadt meg, talán Ákos videójából, hogy Ő is mekkora manipulátor, aztán látjuk mennyire az :D

    De nem szólok bele, én farmert hordok, úgyhogy csöves proli vagyok :U

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    válasz zolikaDB #198 üzenetére

    Nem tudom mit írtál és hogy milyen nyelven. Bedobtam Google fordítóba, de nem tudott mit kezdeni vele. ;)
    VV = Trash reality nem tudom mit jelent, de a wiki azért leírja! :P

    Valóság „show” leírás:
    Dobj be egy luxusbörtönbe (villa) 10 pár embert akik vagy osztályelső nagy-dumás figurák vagy általában a társaság közepe a való életben, lehetőleg legyen tetovált mert az menő? manapság (vagy mégse?) legyen extrovertált és szórakoztató. Mindenki mondjon nagyot és még nagyobbat pláne a beköltöző műsorban! Valaki érti ezt és szereti aki nem az nem nézi. A TV távirányító tele van gombokkal, gépen meg még több tartalom elérhető a poróntól az állítólag? magas művészi értéket képviselő balettig. Tehát van választási lehetőség. ;)
    Amúgy meg ez már 11-ik évad ki lehetett ismerni milyen egy ilyen műsor!

    Az a fekete hajú csaj (Melina) meg dögunalom kb. 2-3 óránként mond pár szót talán egy Vágó műsorba szeretett volna jelentkezni csak eltévesztette a casting ajtaját és az évtizedet is. ;]
    Amúgy új infó szerelmes (végre több év magány után) és legszívesebben kisétálna a villából (ezt mondta sírva) mert pont akkor jött össze valakivel amikor beválogatták a VV-be. Erről senki nem tud még bent se de ma hajnalban Renivel a szaunában pletyiztek egy pár órát.

    Szóval visszatérve valaki szeret kukkolni belenézni más életébe esetleg szórakoztató számára.

    Vannak mélyebb beszélgetések (jelenleg is az megy élőben – pszichologikusok félórája) is ha valaki látja az élő 24 órás műsort észreveheti de az meg hosszú távon unalmas ezért kellenek a poénos emberek lásd az első évadot szanaszét szívatták egymást poén – poén hátán volt. :D

    #199antikomcsi
    Hát szegény nő sajnos rossz génekkel született és 30-35-nek nézett ki 27 évesen. A Reni is 27 de kinéz 20-nak persze nem most a felpuffadt arcával. Szegényke +5-10 kiloval többel fog kisétálni úgy hogy szerintem a beköltözés előtt egy erős fogyókúrán eset át. A Melina is 28 de jobb pillanataiban talán kicsit fiatalabbnak tűnhet.

    [ Szerkesztve ]

  • Geri Bátyó

    őstag

    válasz zolikaDB #220 üzenetére

    Eredetileg Lissa. Az első nyolcasból a 21 éves szőke csaj, aki úgy néz ki, mint a saját öreganyja. Mondjuk nem csoda, hogy nem emlékszel rá, mert teljesen jelentéktelen.

    [ Szerkesztve ]

    "Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

  • lowzor

    veterán

    válasz zolikaDB #244 üzenetére

    Én csak simán ezt a Retardó/Csoki típusú mentalitást nem bírom elviselni, nekem az másodlagos, hogy milyen hatása lenne a játékra, ha kiesne.

    [ Szerkesztve ]

  • Motion_Blur

    félisten

    válasz zolikaDB #368 üzenetére

    VV Fanni-ra gondol szerintem.

    Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

  • UFO1

    senior tag

    válasz zolikaDB #368 üzenetére

    A csaj nagyon tévúton van. Tolja ezt a kurvás stílust, mert sose találkozott olyan férfival aki elmagyarázza neki hogy a kevesebb néha (mindig) több és mivel mindig önbizalom hiányos e miatt állandó visszacsatolást keres/vár, hogy jó az amit csinál. Ez abban merül ki hogy jól nézzen ki meg szexin. Ha esetleg valamikor meg erre rájön (nem fog) akkor fog egy olyan kapcsolatot találni amiben talán boldog lesz, mert mindenki csak használja egy tárgynak tekinti, de neki ehhez egy külső segítségére van szüksége akiben megbíz és elmagyarázza ezt az egészet különben ha ennyire féktelen nagyon hamar akár egy „hajtós” szobában találja magát ahol már csak az életéért dolgozik másnak. :U
    Nyilván nem a legélesebb kés a villában, de nagyon cuki kis nő. Kb. mint VV6 Zsófika aki majdnem megnyerte a játékot és talán a VV történelem legkisebb 0,5%-os különbségével vesztette el a farokpörgető Aurélió ellen. :W

    Más:
    Most különben az van élőben, hogy Barna elmondta Reninek hogy megdugta Pirost és nagyon rossz volt (amit nyilvánvaló csak rá kell nézni a nőre szvsz), de ezt a csaj letagadta mindenki előtt mintha nem tudná, hogy kamerák előtt élnek. Azt is elmondta Reninek hogy nagyon megbánta, hogy szétmentek mert simán végigtolták volna az egész játékot együtt. Mondjuk ha szerelem is lett volna köztük akkor meg simán top 1-2 lehettek volna szvsz. Pont ezt beszélték ki Reni és Lissza hogy ha felvállalná Pirossal mert hogy már érez iránta valamit akkor egymást erősítenék mert a nézőknek mindig tetszik egy szerelmespár, de ezt Barna nem akarja mert nem akar mást erősíteni!

    Ezt beszéli ki Reni és Barna hogy öngólt rúgott ezzel hogy nem folytatta vele és hogy meg fogja dugni még a héten! ;]
    Most beismerte Melinának a Piros a nyugiban, hogy mégis volt szex, Reni is ott van már várták is! ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák