Új hozzászólás Aktív témák

  • UFO1

    senior tag

    Sajti első riportszoba: sok a zöld kint a teraszon is nem is fogok ráülni, adásban 10 perccel később ott ül kint a zöld kanapén a többiekkel. :D

    Mekkora duma kacsaszáj meg medúza meg az a szőke csaj a hálóban, bejön Barna „akinek asszonya van meg felesége az nem így működik”. Barna tiltakozik erre Lissa (közbe rájöttem az a szőké csaj neve) ez már eldőlt! :C
    Barni este az ágyban már nem annyira tiltakozott. Hogy cuppoghatott az a nagy szája a f@rkán! ;]
    Nekem a kedvencem lesz kacsaszáj! :R
    Pár perccel később kacsaszáj ha azt mondom Barninak hogy ma seggbe akkor seggbe. Hatalmas, imádom a csajt nagyon jót nevettem! :DD

    Később már érthetővé vált miért volt az esti lepedő akrobatika, mert Barni elmondta a riportban, hogy Meli az esete. Különben a két nő tök egy kategória külsőre talán a Meli visszafogottsága vonzóbb, mert nem adja annyira hamar oda magát mind kacsaszáj igaz utóbbi sokkal jobb nő szerintem. Meli egy öregasszony hozzá képest! :K

    Anikó elköszönése a bejátszó után mindent elmondott az eddig történtekről. :P

    Sajtinak mi történt a homlokával (lájvosok) hogy már felszakad kiengedték egy Fradi – Újpestre? :U

    Hol van az a nagy nyitó buli alig ment le valami adásban? :F

    Eddig ez a legjobb dizájn a hálóban, hogy van esti hangulatvilágítás és nem 6 trillió watt világit mindenki szemébe. Azért jó hogy a szerkesztők rájöttek erre így 2022-ben! ;]

    Lefekvés után – mondja Barni a riportban – volt egy kis bújás az ágyban közben kacsaszáj szétcsókolta a gyereket meg mászott rá rendesen! Volt lovaglás meg minden egyéb Reni einstand Barni, végérvényesen lefoglalózta a colost! :D ;]

    Nem tudom volt e már ilyen erős kezdés pláne első nap igaz a VV 7 – 8 – 9 kimaradt! :U :F

    Már van lájvom nekem is!! :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák