Új hozzászólás Aktív témák

  • UFO1

    senior tag

    válasz csababarca #830 üzenetére

    Tehát akkor ha egy nő tegyük fel egy medence partján háttal a sarkán ül fürdőruhában (tanga) és gyermekét átkarolja aki hátrafelé néz az is kurv@. Mert a gondolatmenetből ez következik.

    1. Mikor és hol történt meg? Ezért kérdeztem hogy honnan az ismeretség de kiderült sehonnan csak láttad az insta-n! Az hogy fogadott el bármiért is pénzt nem bizonyított vagy ha van ilyen infód linkeld be ahogy én tettem mikor kiderül hogy prostitúcióval gyanúsíthatják de és ez a lényeg nem tudjuk mi az igazság csak ő. Volt 2 chat amin beszélget valakivel amiről nem tudjuk be e teljesedett vagy csak beszéltek róla. Elmondása szerint nem így nem áll kelő információ arról hogy meg is történt így újból megkérdezem mi alapján nevezted kurv@nak? (megj: van olyan topik ahol ezt BAN formájában honorálják)
    Az hogy elég szemérmetlenül viselkedik a villában az tény és nem szép pláne a szüleinek ismerőseinek. Az hogy mély torok amit szintén én írtam róla az is tény mert elhangzott adásban a saját szájából.
    Az hogy kapaszkodik a Daniba mint 2 hetes pisztráng a halász hálóba az is tény hogy miért az csak feltételezés.

    2. Miért sunyi ÉNB tényeket légyszi miért baj hogy Moh(+Mercy) ÉNB-hez csapódott úgy hogy az elejétől jóban vannak és átlátta (fentebb leírtam) hogy milyen a másik brigád!
    A sunyi az aki ennek azt mondja a másiknak meg azt és szerveszkedik és hátba támadja a másikat.

    UI:
    A megbocsátás ill. a tévedés beismerése az egyik legszebb emberi cselekedet.
    Megj.:
    Nem hegyeztem ki semmit csak ne állíts olyat amiről nincs konkrét tudomásod!
    Köszönöm!
    Befejeztem!

    #831
    Én egy 99-1%- ban reménykedtem ill. helyesen 1-99 mert ÉNB van jobb oldalon! :D

    #833
    +1 ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák