Új hozzászólás Aktív témák

  • csababarca

    őstag

    válasz UFO1 #829 üzenetére

    Jah, mert az elő sem fordulhat, hogy ti értelmeztek valamit rosszul, vagy nem vagytok képbe...csak aki nem ért veletek egyet, az nincs képbe. Legyen így :)

    1.) Igen, a szó bizonyos értelmében igen. De akkor elmondom, hogy a kurva fogalma az, hogy pénzt fogad el szexért, áruba bocsátja a testét, stb. Na most ez Virágnál megtörtént, tehát miről beszélgetünk? (most mit akarsz bizonyítékként? én nem vettem igénybe ezt a szolgáltatást, csak másik 100 ember, kérd meg őket küldjék el a beszélgetést, amiből nem egy megtalálható a neten)

    2.) Feldobta az insta párszor, és olyankor ránéztem a profiljára. Ez nagy baj? Mi ebben a gond? Mint ahogy mostanában feldobja majdnem az összes villalakóét. (szerencsére Gina-Aranda párosét nem)

    3.) Megindokoltam azokat amiket leírtam. CSak nem értesz vele egyet, és nem fogadod el indoknak, mert ellentétes a te véleményeddel.

    4.) Szerintem is felesleges, mert kisarkítod Virágra a "vitát", holott nem róla van szó, hanem a két oldal megítéléséről.

    Persze belátta Mercy, ezt is mondhatjuk. Vagy inkább odacsapódott az erősebbnek gondolt táborba, mert a villaszerelme is oda ment át gyorsan, ahogy Bálint visszajött a párbajról.

    Továbbra sem a személyekről kellene vitázni, hanem a kettős mércéről, ami titeket jellemez.
    Amire felhívtam a figyelmed, hogy ez az előző évadokban is bevett dolog volt itt, hogy akik szimpatikusak, azoknak mindent elnézünk, és mindenért ajnározzuk őket, akik nem, azokat meg egy nézés miatt elhordjuk mindennek.
    Szerintem ez nincs rendjén.

    Na de befejeztem, mert nem ér annyit ez a műsor, hogy vitázzunk ilyeneken.

    iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

Új hozzászólás Aktív témák