Új hozzászólás Aktív témák

  • UFO1

    senior tag

    Szemezgettem kicsit a VV10 insta oldalán a teljesség igénye nélkül hát szerintem mi is úgy látjuk ahogy a nézők java. Csak átmásoltam a reakciókat nem vettem ill. tettem hozzá. Próbáltam a trágár szavakat csillagozni remélem sikerült!? Egyesek ahogy kijönnek kapják majd a hideget meg a meleget!

    Fru:
    Undorito kigyofeju aberalt fereg. Te vagy az igazi, konzervativ no de maximum a lepra telepen draga

    Ftu elastad magad te is nem tudom miteszik rajtad a Renato kapa fogu a sminkbol nem all ki fejed remelem hamar kiesel te tudatlan aljas g*ci!!!?￰

    aranda
    Ketszinu vagy es raadasul meg ocsmany is te koca g*ci?

    Amanda te kobold feju alszent, jellemtelen sopredek

    Ha kijossz majd rajossz hogy utalnak az emberek es hanynak toled Te fereg!

    Békéscsabaiként írom, hogy undorító, kétszínű, rosszindulatú gonosz ember vagy. Szégyellem, hogy békéscsabai vagy.

    Amanda te kobold feju alszent, jellemtelen sopredek

    Fuh te, egyszer kiesel, a nezok szet fognak szedni kb. Hat amit mutatsz most a tv-be... Hanyingerkelto..

    Neki kell ki esni minél hamarabb kétszínű nagyon azt hiszi övé a világ

    Nagyon kétszínű nő vagy a helyedbe szégyellném az arcom hogy ilyeneket művelek! Remélem a következő párbajnak te leszel az egyik résztvevője és kint is maradsz aztán majd megnézzük a másik undorító személynek hogy fognak állni a dolgai a kis Gina barátosnédnak.? Szánalmasok vagytok mind a ketten

    Tavolitsanak mar el teged meg azt a fru pusztulatot

    Tudtam én hogy itt sem szereti senki , nem csak a vv csoportba ?ki lesz csóri ezektől a kommiktól késöbb.
    pedig mennyire elhiszi, hogy o mekkora eros szereploje a jateknak! egy velejeig rosszindulatu “ember”.

    Kímélj már meg attól hogy nem irritálsz ennyire?￰゚Gyere le jó Isten?Unalmas egyéniség vagy vágod??

    Azert voltal besz*rva hogy elveszited Ginat mert egy ketszinu dog vagy mindenkit kibeszelsz aztan felsz hogy egyedul maradsz. Egyedul is fogsz, mert Gina is rajon milyen vagy. Na meg ugy is kifogsz esni.

    Fujjjj de undorito gusztustalan, szamito, ketszinu ribanc vagy!! Megolne a szegyen, ha az en gyerekem lennel ! Takarodjatok mar haza az olcso ,alpari ,buta ,szajha ciganyasszony Gina baratnoddel és a fogas kerék Fruzsi baratnoddel!!!! Nyomorekok!

    Az egész egy borzalom ahogy a mai fiatalok beszélnek egymással, semmi tisztelet egymás iránt. Egyeseknek hippoval kellene ki mosni a szájukat.

    Nem hazudtoltod meg a fajtádat már meg ne haragudj. Gusztustalan ember vagy, két értelmes összetett mondatot obszcén szavak nélkül ( már ha tudod mit jelent a kifejezés) nem tudsz összerakni.

    A 220 b*aszna meg benneteket :D még az se akar ?

    Gázsina
    Egyel gina mert latom kivagy szakadva a jo isten alitsa meg a szívedet mekora egy undorito nő személy vagy mentél. Be a vilaba meg mutatni azta alma csecsedet te negér denevér de utállak szakagyál szit

    a vér nem válik vizzé....... A saját női nemedet megszégyenítő viselkedéssel menő vagy? NEM.. undorító ahogy nőkènt viselkedsz,beszélsz,rosszindalú gonosz ember vagy
    Megpinázták a szutykot?

    Mekkora alpári útszéli ez?
    mert egy alpári, rosszindulatú szutyok. ?

    Ha megujjaznak az semmi nem ? Jézus...azt sem értem hogy választhattak téged a műsorba?
    Nő létedre olyan mocskos szád van,meg alpári viselkedésed...!Mondjuk már első nap megmutattad milyen személyiséged van...!Bár én inkább nem mutogatnám....de a csöcseid sem?

    Vv gina :D mikor a szar lekvárnak hiszi magát :D Csak a Bálint!! ?

    és letagadja ? te mondod, hogy a kamera mindent lát te gerinctelen ostoba liba ?remélem a barátnője mindkettőtök belét kitapossa ? Digo egy ostoba pöcs

    Aranda klán:
    kutyak vagytok jol mondta a Renato ugy csamcsogtok!!?

    sajnálom Moh, hogy ebbe a galeriben vagy. A három kibeszélős, másokat lenéző, kavaró nagyképű ribi, az állandóan cukinak látszani akaró nyifinyafi Mercike társaságában. és a másik két srác is megmutatta már az igazi arcát, hogy milyen szánalmas és ocsmány valójában. Abban a bandában kiesésre vagy ítélve és magadat is ejáratod. Lépj ki onnan, míg nem késő!

    Dani:
    Valaki feiratozza már,amikor ez a tesa gyerek beszél!?

    Legnagyobb a pali🤣❤❤

    Öröm hallgatni.

    Te vagy a legjobb Dani

    óriási forma vagy! Így tovább !?￰ Amandának mond már meg ne kavarja a szart, a legnagyobb ?azt hiszi mennyire erős játékos azt közben egy senki!!

    Dani és Virág:
    Imádlak Titeket? Maradjatok ilyenek fiatalok, boldogok, bolondok és ami szíveteken az a szátokon jöjjön ki továbbra ?Daniban sokkal több van mint amit mutat?

    Virág:
    Drága Virág nagyon imadlak
    Virág nagyon gyönyörű vagy

    Hiaba 18 vagy te vagy a villaban a legnormalisabb lany!! Igaz nem vagy szegyelos csak de legalabb 100% oszinte vagy!!! Digo huzas haza fele utca ajto nyilj ki !!!

    Renató:
    Tudom ....nem szabad sértegetni az embereket (nem is szokásom, sőt el is ítélem az olyan embereket akik sértegetik egymást és ítélkeznek egymás felet ugyanis senkinek semmi joga ehhez, mivel nem tudhatjuk ki mit miért csinált-csinál az életébe vagy épp mit élt át az élete során. ) de te egy büdös mocskos szar rágó f*szopóó talicska vagy, aki ha velem így beszélne mint ahogy te Virággal tetted ...1 kg szarral etetnélek meg!!!!?

    Renátó zseniális vagy... Így kell magasból a mélybe hullani egy másodperc alatt

    Remelem kiesel minnel elobb

    Ekkora egy f*szt

    Renato bolond es gyenge jellem. Az a tipus, akinek ha megmondod szemtöl szembe, hogy nem kell neked, meg jobban koslat utanad. Rettentö ketszinü, hazug. Semmi joga nincs viraggal igy beszelni. Az, hogy az a lany kint mit csinal, az ö dolga, es valo igaz, nem jol kezdte a villalétet, de a lanyok közül egyertelmüen a legszimpatikusabb. Balint nagyon jo emberismerö, felismerte Renato igazi arcat.

    A bezártságot nem fogja bírni, már kezd kifordúlni magából.
    Amennyirr szimpi voltàl annyira undorító vagy.hogy lehet igy beszèlni egy nővel te sz.. kupac..nagy csalódás voltál ezzel a hùzàsodal egy jò per emberkenek.szegyen vagy

    Bohoc csavo, portara nem kellenel. Nincs onbecsulesed??? Ha egy no elutasit megmondja kerek perec h azert nem kellesz neki mert tul sulyos vagy, messze all tole az olyan stilusu pali mint TE, a lelkedbe tapos ezzel.. De te meg futsz es nem adod fel.. Az odaig mind jo es szep.. De konyorgom ne a vilag elott szegyenitsd mar magad.!. Legyel ferfi es allj a labadra!. Es ahogy Viraggal beszeltel ---> egy undorito, sunyi, erdeknyalo ember vagy. ?

    Csillaghullás van haver?

    aljadek ember vagy habi taktikazol Digo baratod szepen hullani fog a csataban!!!

    Undorító vagy Bálinttal is és amit Virággal leműveltél egyszerűen undorodok tőled.

    Nem azt ígérted a kiválasztás után a Bálintnak, hogy mellé állsz??? Egy igazi hazug ember vagy! Miattad áll a kiesés szélén, de bízom benne, hogy vissza jön! Hajrá Bálint! Te pedig Renátó számomra egy igazi csalódás vagy! Pfff....
    Egy kutya vagy remelem kiesel minel hamarabb te bohoc

    egy csicska vagy, remelem egy csajod se lesz tobbet amier igy beszelsz egy novel te nyomorek

    Es az ilyen meri magat ferfinak nevezni...amelyik “ferfi” igy provokal egy not utana meg ilyeneket mond neki hogy ribanc meg megutne az egy vilagi cringe ember..Undorito vagy.Remelem minel hamarabb kiesel.
    F*sszopo senkihazi cigo, amit le muvelt nem szegyeli magat a sz*rrago kocsog

    Renato egy f*szszopo kocsog!!!!! Hogy beszel ez szavazzuk ki a gyaszba!! Ciganyok szegyene!!!!

    Meg az elejen sanaltam Renátó amiert egy ilyen kiallhatatlan személyiségű not mint ez a Fru hajt....most már azt mondom össze illenek! Gusztustalan férfi létére mit enged meg magának egy nővel szemben! Nem kell ezt a alkoholra fogni ilyet férfi nem csinal akarmennyire is provokaljak! Megjegyzem Ő kezdte?Amennyit én látok szepen megirta a sorsát ezzel a tegnapi huzasaval repülni, fog hamarosan szerintem a nézőknek is az a velemenye mint nekem....legalább is remelem!!!!!
    Ember lejáratod magad egy világ előtt ha nem állítják le Renátót egy 18-éves lányt szét vert volna mint a rongyot. Az alkohol ide vagy oda ő akkor is meg teszi. A Bálintra dupla jelet rak. A továbbiakban azt ígéri neki mellette lesz ezután bármikor utánna még is a Digohoz áll.

    Vivi:
    Ugy szeretlek!❤️ Kitartast!

    Én hiszek neked. Tudom sajnos nagyon jól, hogy milyen érzés ez! Én is átmentem rajta. Veled vagyok!

    VV Vivi üzent a nőknek!
    Ti mit gondoltok arról, ahogy a villalakók reagáltak, Vivi történetére??
    Tudom, hogy ez egy szórakoztató mém oldal, de fontosnak érzem a témát.

    Mérhetetlenül kiakasztott az, ahogy a villalakók többsége reagált! Lehet, hogy voltak ellentmondások a történetben, de nem tudhatják igaz -e vagy sem. A stressz, a kibukás miatt is elfelejtődhetnek részletek. Ennél undorítóbbat el sem tudnék képzelni, ahogyan kibeszélik és nevetik ez miatt. Ez egy fontos téma szerintem és ösztönözni kellene az embereket, hogy merjenek róla beszélni, nem pedig még jobban elnyomni bennük az érzést, hogy erről ne beszéljenek, mert úgy sem hisz nekik senki.

    Mindenki maskepp dolgozza fel a vele ert traumat, de ameddig feldolgozza es kepes tovabblepni es elore nezni, pozitivnak maradni addig nem szamit hogy dolgozza fel. Egyik baratomat idezem “ Néha a traumákat könnyebb olyanokkal megosztani, akik senkik számunkra.” Ami azokat illeti, akik nem veszik ezt komolyan, nevetnek azoknak csak azt kivanom hogy vegyek eszre milyen szerencsesek hogy veluk vagy azzal akit szeretnek meg nem tortent ilyen.

    Furcsa hogy az embereknek az az első gondolatuk erről,hogy hazug ettől az ember,semki sem tudja mi volt pontosan de akkor se lehet egyből erre gondolni

    Gábor:
    Gábor ez nagyon nagy figura ?igen bírom mikor magyaráz valamit

    Merci és Fru:
    A kényes beszelni nem tudó idegesito ribanc és a kapafogú kígyó rosszindulatu csatlósa? takarodjatok haza mindketten legyszi!!!!!
    Fogszabályzó mindkettőre ráférne

    Méghogy ő a no, amennyire trágány szavakat hasznal, embernek se neveznem

    Barbie baba és Grincs egymásra találtak

    Hol hagytatok a debellat? Virag egy klasszis hozzatok kepest. Aszott ribik vagytok mar most. Hogy neztek ki majd 20 ev mulva?

    Annyira jok vagyok agyam dobom el toletek?Mindenki szep,tokeletes es ezek szerint okos es muvelt is amit itt ki is nyilvanitotok?Szanalom ami megy emberek!!!

    ÉNB:
    Legőszintébb, legokosabb karakter maradjon vagy is BÁLINT!!!

    BÁLINTNAK KELL MEGNYERNIE HAJRÁ BÁLINT .?

    Jol csinalta mert digo egy nagy kepu?

    És én remélem hogy Bálint !!! Digó egy napraforgó ??!!!

    Szerintem egy jó választás volt
    Biztos vagyok benne,hogy Bálint fog visszatérni,ha nem akkor az egész egy nagy csalás!
    Hajrá Bálint! Neked kell visszamenned, hogy ne egy degenerált legyen a musor

    Mindenki aki letöltötte az appot és Bálintra szavazott, az egy csodás embeeeeer ❤

    Hajrá Bálint!Neki legalább van esze! Nagyon szimpatikus és teljesen normális gondolkodása van. A Digo kétszínű!

    Dijégó:
    A ma esti záró szavaid az előzetesben úgy gondolom téged minősítenek, rád szavaztam de már váltottam szavazatot, fenyegető és bunkó vagy, tehát primitív, most vesztetted el a párbajt, Digó go home ?
    Otthon jobbat fogsz aludni!? huzzal haza fele te lenezo fereg.

    Holnap már találkozhattok vele személyesen Pécsen , mert ma este hazamegy?

    Olaszkám nem fenyegetünk senkit sem odabent nagyon elszaladt vele a ló nem mered bevallani hogy kint van csajod szégyen vagy és még te fenyegeted Bálintot ezzel csúnyán lejáratod magad.

    Tudom én persze, sok a barát, izgultok érte, de hát ti is tudjátok, hogy ez a kamu stilo ide kevés lesz.Szimpi volt az elején, de nagyon rátesz ami nem áll jól neki, hol van az a szentimentális ember, aki a rajzfilmen elsirta magát? Sehol, sőt hozta ezt az alpár stílusát... Hát többet néztem ki belőle, így ez kevés. Balintra ment a voks!!!

    hanyadek vagy most neztem vissza a zaro szavaid fenyegeted Balintot mert igaza van mert bele dugtad az ujjad a Ginaba de a f*szodat mar nem tudtad te utolso olasz g*ci!!!?

    Digo remélem pusztul haza?

    Jól mondják a többiek szint hozol a villába csak kár hogy kétszínűséget! Bálint háta mögött így beszélsz a szemébe meg már másképp!! Nagyon gyerekes vagy és kétszínű is! Hajrá Bálint ✌?

    Aki nőre kezet emel.. és ilyen undorító ,rosszindulatú tiszteletlen féreg annak nincs helye semmilyen műsorban. Nem kérdés, hogy ki fog esni!?

    Digo menjél már haza, te beszélsz az őszinteségről? Hazudsz a kamerák előtt amikor az mindent látott ? Menjél haza Ginával és Amandával együtt

    :DD :C :R ;]

    Ha látnák mit írnak róluk háááát .... többen kimásznának a kupolán este!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák