Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    Bár nem csak fejlesztőhöz intézett javaslatok, de azért beírom:
    1. Jó lenne, ha több felső kategóriás billentyűzetet honosítanának (pl. G széria). Lenne rá igény.
    2. A logitech.hu-s webshopban, még azokat a billentyűzeteket sem lehet honosított formában megrendelni, ami létezik magyar kiosztással (pl. K800). Szégyen.
    3. Jó lenne ha létezne a K800-ból vezetékes verzió is. Vagy honosítsák az Illuminated keyboard-ot.
    4. Több billentyűzetük (köztük a gémer széria tagjai is), szégyenszemre elvéreznek az NKRO-teszteken, a nem igazán játékra kitalált K800 pedig brillírozik ezen a téren. Ezt mindenképpen ki kellene javítani (lehetőleg nem úgy, hogy a K800-at butítják hozzá a többi versenyzőhöz, mint az történt az Illuminated Keyboard-dal).
    5. Számottevő igény mutatkozik világítós, játékra is alkalmas, ugyanakkor halk klaviatúrák iránt. Jó lenne, ha az ilyen irányú igényekre is lenne termékük (honosítva!).
    6. Csinálhatnának végre egy olyan vezetéknélküli egeret, ami őrzi az MX500-s széria jól bevált formavilágát. Vezetékesben létezik ilyen (G400), de wireless verzióban még mindig kénytelen vagyok az ezeréves MX700-at használni: próbáltam MX1000-re, majd MX Revo-ra váltani, de egyiknek sem volt olyan jó fogása, mint az MX500-510-518-700-900 vonulatnak.

    +1: biztos én vagyok béna, de a cikkben szereplő linken nem találtam konkrét nyereményjátékot.

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák